Justin's schema is nu ong; -06.30 Bambixfles van 200cc -09.00 Rijstewafel/liga oid en wat diksap (drinkt niet veel, 30cc) -09.30 Naar bedje en als hij wakker is, spelen tot -11.30 Broodje en 120/4 fv en lekker wandelen -14.30 Fruithap en diksap (60cc) -15.00 Naar bedje -16.30 Spelen tot -17.30 Groentehap en bambix toe (60cc) -18.15 Badderen -18.45 Laatste fles bambix (100/120cc) en naar bedje Wat is de volgende stap dan? De fles ná t broodje laten vervallen of de avondfles? Of (nu nog) niet laten vervallen?
Jarissa krijgt nog steeds 3 flessen 180 + 6. Ik zou het bij Justin voorlopig nog lekker zo laten. Bovendien heb je anders alleen maar kans dat je straks 2 potjes groente moet gaan geven met die lekkere eter van je.
Die naar het brood, ik zit nu al op 2 toen ik begon met brood weigerde ze de fles gelijk en vroeg er later ook niet om. Ik zit nu 2 voedingen waarvan 1x pap van de lepel en de fles om 19.30.
hoi patroeschka Noel is iets ouder dan Justin ; en krijgt sinds vorige week nog maar 3 flesjes waarvan 1 kleintje bij de lunch... 0800 210/7 papfles 1000 fruithap 1200 broodje (naja misschien 1/4 wordt er echt opgegeten) met 110/4 1500 diksap en koekje 1800 warm avondeten pasta/rijst/aard met groenten en vlees 1900 210/7 papfles.... misschien heb je er wat aan? hebben ze op t cb niks gezegd?
Nikkie, ik denk dat je bedoelt dat Noel jonger is als Justin, Justin is nl al bijna 9 maanden. Maar ons schema ziet er in principe n beetje t zelfde uit. En nee t cb zei alleen dat ik nu ook andere vleeswaren op brood mocht geven.
Fatih krijgt eigenlijk al vanaf dat hij brood krijgt ( 6 maanden ) nog 2 flessen. In de ochtend en voordat hij naar bed gaat.
Hier ook sinds de boterham geen fles meer na het brood maar roosvicee/diksap/fruitsap. Joris krijgt dus ook nog maar 2 flessen, 's ochtends en 's avonds.
Hihi grappig. Fayley krijgt 's ochtends pap en bij de boterham melk en 's avonds niets meer. Op het kdv krijgt ze 's middags nog 150 cc melk extra.
hihi dat bedoelde ik inderdaad...hmzz zou dan gewoon kijken waar Justin zich t lekkerst bij voelt? gewoon proberen en als t niet werkt weer terug naar oude situatie 3 flessen?
Hoi, Helena krijgt 's morgens melk bij haar boterham. (of alvast van tevoren bij ons in bed uit de fles). Tussen de middag melk (100 ml) en s avonds voor het slapengaan nog een flesje melk 100 ml. Voorlopig houd ik het zo tot ze zelf aangeeft het anders te willen, of niet meer te hoeven (de avondfles). Maar..sommige mensen drinken nog steeds een bekertje warme melk voor het slapen gaan....