Hallo, Ik maak me ongerust, ik heb vandaag klem tussen een pony en een stang gezeten. De pony moest naar achteren en deed dat een stap en daarna kwam zij met haar volle gewicht naar voren en daar stond ik tussen. Ik ben nu 14 weken zwanger en heb nu nog steeds pijn in mijn onderbuik. Moet ik me zorgen maken of moet ik ff afwachten tot woensdag dan heb ik weer een echo?
Ik zou persoonlijk gelijk verloskundige bellen en het laten checken, niet omdat het fout hoeft te zijn maar voor je eigen gemoedsrust. Je kunt gelukkig heel veel hebben maar ik zou het prettig vinden om te weten dat alles goed is. Succes!!!
bellen met de verloskundige kan geen kwaad, en ze zal zelf wel zeggen dat ze toch even wil kijken, het gewicht van een pony is niet niks, gewoon even het zekere voor het onzekeren nemen succes,