Wij hebben onze Stokke verkocht en sinds kort een Bugaboo Donkey. Wat een heerlijke wagen! Ik gebruik hem nu nog in de mono stand, dus ik heb nog geen ervaring hoe hij rijd in de duo stand, maar hij rijd echt super soepel! Is klein op te vouwen, zelfs kleiner dan de Stokke Xplory die ik eerst had. Persoonlijk vind ik zo'n wagen waar kindjes achter elkaar of op elkaar gestapeld zitten niks! En dat je deze wagen ook kunt inklappen als mono was voor mij de doorslag om voor deze wagen te gaan.
Hier ook de bugaboo donkey. Ideale wagen! Hij is duur maar houdt zijn waarde dus je kunt hem ook weer goed doorverkopen..
Hier een 2e hands donkey en echt super blij mee! Zoontje is groot voor mijn leeftijd maar past er echt prima in.
Ik ben gastouder en heb de kees duowagen naast elkaar. Ik vind het een hele fijne wagen. Heb hem ook al super veel gebruikt. Ik heb meestal geen probleem om ergens langs te komen behalve in de kruidvat dat is echt een krappe winkel. Ik zou persoonlijk voor naast elkaar gaan. Ik vind het kindje achterin bij achter elkaar altijd zo opgepropt zitten en dat kindje kan voor zich ook niets zien