Winkeliers houden Sinterklaas voor de gek - OverGeld | Lees het laatste financiële nieuws op OverGeld.nl van De Telegraaf [Consument] Kwam dit artikel tegen en warempel zag ik deze aanbieding bij bol, echt belachelijk! Ik heb vorige week vijf van dat soort zakjes gekocht bij de wibraaaa voor maar een euro per stuk
Ja, wij hadden laatst bij een speelgoedwinkel een doos met 3 puzzels en memo gekocht voor een tientje, bij bol was ie 23 euro. Maar bol is sowieso vrij duur met speelgoed enzo..
Hoorde het ook net maar had het ook al door. Vind het echt niet kunnen. Op tv zeiden ze dat V&D er niet aan meedoet maar dat is absoluut niet waar. Die hadden laatst de Playmobil in de aanbieding maar eerst de prijzen omhoog gegooid.
Tja, ik orienteer me altijd eerst goed op prijzen voordat ik iets koop. Ik hoef niet elk dubbeltje om te draaien maar bij mooie aanbiedingen kan zoonlief wel weer wat extra's krijgen ipv 1 ding. Zo kan t dat zoonlief straks met kerst/sinterklaas al heel wat van Toet Toet krijgt
Dit is al zo oud als de weg naar rome... Ik heb jaren bij de Aldi gewerkt en daar maken ze elk jaar in december/januari reclame met het feit dat ze de prijzen naar beneden doen... Ja duhu... Nadat ze ze eerst in juli/augustus omhoog doen... Ik heb wat prijskaartjes gewisseld, zeg!
Jep, daarom koop ik vaak ook al wat grotere dingen in de zomer. Als ik een echte goede aanbieding zie dan koop ik het alvast. Nu ben ik sowieso een kniepert, en vergelijk ik heel veel dingen voor ik ze koop. En de Action En dan niet het Action speelgoed, want daar ben ik niet zo'n fan van, maar ze hebben nu ook bijvoorbeeld Cars autoos liggen. En My Little Pony dingen, en dan niet de neppert. En beide jongens willen dolgraag een pillowpet. Maar no way dat ik 20 euro per kussen ga neerleggen. Bij de Action, een goedekope rip off van 3.99. Ze zien het verschil gewoon niet! Zoveel letten ze daar op.
Ja soms echt erg bij bol.com, deze set kun je bij de blokker (mits op voorraad) voor 6 euro kopen. bol.com | Cars Acer & Security Guard Finn, Mattel | Speelgoed
Dit is niks nieuws en al helemaal niet alleen met sinterklaas of kerst. Dit is altijd al zo nooit meteen kopen eerst goed door zoeken.
Wel handig dat je nu Airmiles in kunt wisselen bij Bol.com, omdat ik er persoonlijk weinig tot niets mee doe.