Joehoe Lieve Loutje!!! Spannende dag vandaag!!! Ik denk aan je schatje! Hier nog steeeeeds geen posi-test. En ik zit al op CD18. Grrrrrrr
Hoi allemaal! Zag een positieve ovu-test voorbij komen...hop naar positieve zwangerschapstest!!!! Ik begin behoorlijk zenuwachtig te worden voor as.dinsdag; ons intakegesprek bij Uber S.
Loutje geweldig nieuws! Positieve ovu-test! Laat je effe weten hoe het vandaag was gegaan? Sikki ik hoop dat jij ook heel snel een positieve ovu-test hebt! Ik zal voor je duimen. En Poeki, ik weet precies hoe jij je voelt; Ben hier Super zenuwachtig voor onze intake gesprek met Uber S morgenochtend. Ben zooo benieuwd naar alles! Slapen lukt vanavond niet meer vrees ik... Hihi... En inderdaad ik vond het echt een leuke slogan: mei maand EI maand! X Kroezie
Meiden, we waren vanmiddag in Dusseldorf door onduidelijke ovulatietest... bms was 10 en ei 18 mm, dr S vond 'm aan de kleine kant en zei dat het beter was nog een dagje te wachten... morgenochtend dus weer op en neer! Man, wat was het druk trouwens, er was niet eens plek in de wachtkamer!!!
ocharme helemaal op en neer. Maar een prachtig bms!!! En dat ei komt ook goed. Dan toch precies zoals de banner zei
tja, ik moet ook niet aan mezelf twijfelen natuurlijk. eigenlijk kan ik beter naar m'n lijf luisteren dan naar die stomme ovulatietesten!! nou ja, wel weer gerustgesteld dat 't eitje er nog zit!
Loutje wat balen dat je morgen weer op en neer moet naar DD. Hoop dat je er niet al te ver voor in de auto hoeft te zitten? Hou maar in gedachten dat het voor een goed doel is Kroezie: Ik doe maandagavond ook echt geen oog dicht!!!!!! Ben benieuwd naar je verslag hoor als je morgen bent geweest. Meiden wat ik me afvroeg; zitten er hier ook mensen tussen die niets aan hun omgeving hebben laten weten dat ze 'bezig zijn'?
Wij komen uit de buurt van Utrecht, best een stukkie rijden dus. We moesten vandaag op stel en sprong naar DD voor de echo want dat kon alleen tot 13 uur... hebben het in 1 uur en een kwartier gereden
Oooh m'n allerliefste Sikki vergeten, hoe kan dat nou geen positieve ovulatietest? Ook nog geen vruchtbaar slijm oid? Of heb je dat niet in combinatie met al die "drugs"?
heey loutje. dus morgen mag je nog een keer naar dd??? maar raar van die ovutest zeg. maar gelukkig zit hij ernog. dat gaat goedkomen hoor!!!!
Lieve Loutje, ongedane zaken huiswaarts gekeerd?!?! Nou ja zeg! Maar wel goed van S om niet zo maar te gaan IUIen. Dus morgen nog een keer op en neer. Maar volgens mij doen jullie het graag Hier nog steeds op jacht naar het ei. Heb zekers wel slijm enzo, dus denk dat ik er toch wel tegen aan zit te hikken. Hoop morgen dan ook op een vriendelijk lachend gezichtje Succes morgen!!!
heey sikkie. gelukkig een heel veel succes he en hopen dat het wat moois opleverd. @loutje. succes vandaag en jah hopen dat er bij mij een plekkie gevonden is!!!
SIKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!! JAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Eindelijk!!!!! Oh wat fijn dit, kan er eindelijk weer wat gebeuren! Zet hem op meid, en ik sta klaar in mijn galajurk!!!! LOUTJE!!!! JAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Ook voor jou zoooooooooooooooooo spannend! Wel een keertje extra heen en weer, maar wel goed dat uber S nog een dagje af wilde wachten! Zet hem op, sta ook voor jou te wachten en ik blijf daar wel overnachten om dan voor Sikki klaar te staan! WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, spannende tijden en volop kansen komen er weer aan! GIRL, ik DUIM ook KEIHARD voor JOU! SMAK
Loutjelou,succes vandaag! En daar is een keertje extra voor rijden zeker geen straf! Sikki, eindelijke een positieve ! Hopelijk een hele mooie tp volgende week! Girl, spannend die wachtweken! Hopelijk gebeurt er heel veel in je buik! Volgende week ergens echo, voorlopig staat de afspraak vrijdag! En dan, als de echo goed is, gaat de 25ste de eerste spuit er weer in! Liefs Debbie
Wat SUPER SIK! Ik was al bang dat je 'm misschien ergens gemist had!!! Hier zijn de zwemmers aan boord. IUI ging goed, hartstikke vlot natuurlijk! En nu dus maar afwachten! Spannend!!! We zijn allebei heel blij dat het gebeurd is, staan er nu meer achter dan we ooit gedaan hebben!