Loutjelou gewoon op roze gegaan wauw!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zo pagina uit verband hoop ik yesssssssss gefeliciteerd meis je verdient het helemaal te gek gaaf super mooi Geniet er lekker van meis morgen gauw bellen voor afspraak echo en dan op naar een mooi knipperlichtje
WHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA Van harte gefeliciteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerd!!!! Super hoor!!! Besef je het al??? (ghighgig nu is de pagina nog meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer uit zn verband getrokken )
Even snel vraagje tussendoor: morgen moeten we naar DD. Kan goed zijn dat we daar in de apotheek al onzehormoontjes moeten halen ipv in NL. Hoeveel cash moeten we ongeveer meenemen?
Ik heb geen idee wat het daar wel niet mag kosten. Maar waarom daar je medicijnen halen? Omdat je morgen ook al moet starten met spuiten?? Zo ja, dan zou ik vragen om 2 recepten... Eentje om morgen in te leveren bij de plaatselijke apotheek daar, en eentje om bij de apotheek in NL in te gaan leveren want als je binnen je eerste 3 IVF's zit krijg je de medicijnen in NL alles vergoed en in DL gaat het van je IVFpotje af. Dus ik zou niets meer dan absoluut noodzakelijk daar gaan halen. Mocht je Menopur gaan spuiten, dat kost zo'n 40 euro per ampul, dus als je 4 per dag moet spuiten, zul je aan zo'n 160 euro genoeg hebben... Maar ik weet niet wat het daar precies daar kost. Het kan iets meer of minder zijn.
hallo meiden, ik lees al een tijdje mee en nu wordt het tijd om eens te reageren, maar ook om een vraag te stellen. Ik vind het heerlijk om te lezen hoe iedereen elkaar steunt. Prachtig. Iets over mezelf: ik ben de 40 inmiddels gepasseerd, maar altijd al moeder willen worden. We proberen het ook al een tijdje, maar het lukt dus niet. Nu inmiddels 4 IUI-pogingen achter de rug. Ook ben ik bezig om de IVF/ICSI methoden te onderzoeken. Ik heb een kliniek in Noord-Duitsland gevonden die ook IVF/ICSI doen. Wel zo makkelijk; wat dichter in de buurt. Maar, toen ik daar was kreeg ik te horen dat wij, omdat we niet getrouwd zijn, bij de notaris een formulier dienen in te vullen dat de man alle aanspraken voor het kind op zich neemt. In Nederland hoeft zoiets toch niet, toch? Wij zijn Nederlanders, dan zouden wij dat formulier toch ook niet hoeven in te vullen? Heeft iemand enig idee hoe zoiets werkt? En, worden er in DD ook 2 verschillende bedragen berekend voor IVF en ICSI? (ICSI is veeeeeel duurder....). Hoeveel kans heb je nou eigenlijk om zwanger te raken bij IVF/ICSI? Veel vragen, hopelijk hebben jullie de antwoorden voor me. liefs, Margriet
margriet: wij doen iui-d in dd.. dus kan je vragen niet beantwoordn, wat ik wel weer is dat wij getrouwd zijn maar wij ook via de notaris formulieren moesten tekenen..
Margriet, Op het moment dat wij begonnen met ICSI in Dusseldorf waren wij nog niet getrouwd. En wij hebben niks bij de notaris hoeven vast te leggen...Dus dat zal iets van de kliniek van jou zijn. ICSI is ook in DD veel duurder, volgens mij is IVF 1500,- en ICSI 2300,-! Bij ons kon alleen ICSI, dus we hadden geen keus. Volgens mij heb je bij IVF/ICSI 15%/20% kans. Dus niet veel meer of minder dan bij een spontane zwangerschap. Succes! Liefs loesie
Hoi meiden! Wij zijn vandaag weer in DD geweest. We gaan "officieel" beginnen met ICSI. Ik heb een echo gehad (fm). En er is bloed geprikt om te bepalen hoeveel hormonen ik exact moet gaan gebruiken. Ziet er naar uit dat ik 225 Gonal-f moet gaan gebruiken maar dat wordt volgendeweek woensdag telefonisch bevestigd. De komende fm gaan we in Hengelo doen. Als het goed verloopt hebben we de TP in week 33. Reuze spannend allemaal. Gaby hoe is het nu met jou? Over 4 dagen testen! Margriet wij zijn getrouwd. Geen idee verder hoe of wat. Kan helaas je vragen niet beantwoorden. Maartje nog bedankt voor het reageren! De medicijnen worden trouwens door een NLapotheek bij ons thuis bezorgd.