Ik ben trouwens ook al de hele dag aan het bellen. Kreeg vanochtend iemand eraan en die zei dat ik rond 12 uur moest terug bellen voor Irma. Hele dag al aan het bellen; in gesprek of ze nemen niet op... Pfff.....
hier ook ff een vraag, ik had van uber s een mailtje gehad, dat het normaal is dat je 6 iui pogingen doet. maar als je er bijv. meer wilt. moet ik dan weer opnieuw een donor betalen?
ik heb irma vandaag 2x aan de foon gehad. Gewoon ff aan de duitse muts vragen of Irma ff terug belt. Dat werkt
Gaby, ik ben bang dat die 1650 euro gewoon weer om de hoek komt kijken. (ik weet het niet zeker hoor, maar dat is wat is verwacht) Maar die volgende lading rietjes heb jij helemaal niet nodig! (ja, voor de 2e spruit misschien....)
16 November afspraak bij Dr.S. Doornemen behandelplan en dan wachten op mn menstruatie.... Pffff... wat is het toch spannend... Heeft iemand met jullie ervaring met acupunctuur? xxx
Oeps.. nog een vraagje! Wij zijn verzekerd bij het CZ. Nu hebben we de 'goedkeuring' binnen voor de ICSI in DD. We krijgen 75% vergoed van het NL tarief (ongeveer 1100 euro). Aangezien het 2300 euro kost, betalen we dus per poging een flink deel bij. Heeft iemand tips mbt een andere zorgverzekering, waar we meer vergoed krijgen? En de medicatie wordt wel gewoon vergoed, ongeacht welke verzekering? Lfs!
Menzis extra verzorgd 4, je betaald je dan wel scheel aan premie, maar kunt per behandeling 3100 euro vergoed krijgen. Ik ga nu snel werken, maar als je meer vragen hebt, ik ben er laterrrr wel weer.
laloutje, wij liepen helaas tegen hetzelfde probleem aan bij CZ. Ondanks bezwaar indienen (vanwege strijd Europees recht), bleven zij bij hun standpunt. Ook wilden zij ook maar 75% van de hormonen vergoeden indien wij naar DD zouden gaan. Dat is voor ons de reden geweest om de derde icsi behandeling dan toch maar in NL te doen, met dus een negatief resultaat. Kan je helaas dus geen tips geven mbt verzekeringen. Ben zelf ook nog niet heel actief op dit topic. Wij hebben 18 november onze eerste afspraak in Dusseldorf en zal daarna wat vaker actiever zijn op deze topic. Tot die tijd lees ik wel dagelijks even mee. Iedereen heel veel succes met de behandelingen!
Beste Laloutje, Zelf ben ik verzekerd bij Zilveren Kruis. Ik krijg in totaal 2 behandelingen vergoed. Ik hoop eind van deze maand(november) te starten met onze 3e poging in DD. Hiervoor moest ik ook een extra aanvraag indienen maar ik krijg 1450 euro vergoed. Ik heb als tip gekregen om alle rekeningen achteraf te declareren, stel dat het halverwegen de behandeling mis gaat en ik dien mijn rekeningen in krijg ik helemaal niets meer. Maandag 8-11 heb ik een afspraak met Dr S. en dan krijg ik als het goed is mijn behandel schema. Veel succes
Mag eigenlijk vandaag al testen, maar durf niet Houd er wel rekening mee dat je de rekeningen heeeeel snel krijgt!! Bloedprik rekeningen doen er over het algemeen iets langer over, maar rekeningen van intake, IVF of ICSI en AH enzo krijg je of direct bij de TP mee, of binnen enkele dagen na de TP. Deze keer had ik de rekening pas een dikke week na de TP. Dacht bijna dat ze me vergeten waren
Maartje wat spannend zeg! We kennen elkaar eigenlijk helemaal niet, maar ik leef heel erg met je mee, ik ben er zelf gewoon zenuwachtig van! Ik hoop zooo dat het eindelijk raak is.