Nope niet verteld Maar wat goed, uit eten gaan is genieten dus is goed. Althans, als het wat was. Was het wat?? Ik lig idd nog wel ff plat maar ga niet naar zonnig eiland. Maartman gaat met zn zus aangezien mn dokter het niet verstandig lijkt. Komen we in laatste week december uit en anders alweer januari. Maar I know dat ik de spelbreker was maar heb wel echt zin om Lalalalalalaa-h eens onveilig te gaan maken
Even snel een update want ik zit op mijn werk. Ik ben vanmorgen in het ziekenhuis geweest en er groeien 2 hele kleine follikels aan de linkerkant, de verkeerde kant dus. Deze maand geen IUI omdat mijn linkereileder bij mij dus verkleeft maar er groeit wel iets gelukkig. Ze verwachten wel dat deze eitjes niet veel verder zullen groeien omdat ik nu geen hormonen meer krijg. Afwachten dus. We hebben 29 december om 16.00 uur weer een afspraak in het ziekenhuis over hoe nu verder. De arts die mij nu hielp zei wel dat ik rekening mee moest houden dat ze ook kunnen beslissen om niet verder te gaan omdat mijn eicelreserve zo laag is. Ik laat me niet zomaar wegsturen want voor mijn gevoel is nog niet alles geprobeerd en wil ik andere hormonen evetueel in combinatie met die hormonen waarbij ik met de IUI's wel altijd een mooie follikel kreeg. Veel liefs Nataly
em en nathaly: oh das niet leuk... ik kom wel even wat beter nieuws brengen, hier onverwacht super posi ovutesten dus morgen naar dusseldorf... zit pas op dag 13 normaal heb ik een cyclus van 30 of 32 dagen.. en heel toevallig nu ze 2 weken dicht gaan een wat kortere cyclus.. maar dat vind ik niet erg..
Gaby wat fijn! Succes meis! Nataly wat kl*te maar je niet zomaar weg laten sturen hoor meis! Em nee meen je niet shit hey dit is ook niet leuk! En nu? Dikke knuffel! Maartje hoe is het met jou dan meis? Hier volgensmij een lichaam wat me natuurlijk weer in de steek laat. Vorige maand net als gaby onverwachts een 28daagse cyclus terwijl ik normaal altijd op 32/33 dagen zit. Maar net nu Dussel weer dicht gaat heeft me lichaam er geen zin in want me ovutesten zijn tot nu toe negatief en zit vandaag op dag 13 maar goed dat word hem denk ik dus niet meer! Bah baal er zo van.
Bedankt voor jullie reactie. Ik spoot de eerste 3 dagen 150 eenheden menopur, toen 3 dagen 100 daarna 3 dagen 225 eenheden maar helaas. Dokter S wilde het anders aanpakken dan bij mijn voorgaande pogingen in NL. Ik had beide keren namelijk heel veel eitjes namelij 25 van 20mm. Hij wilde nu niet voor de grote aantallen gaan maar voor een paar grote die dan ook van goede kwaliteit zouden zijn. Maar helaas. Waarschijnlijk maakt mijn lichaam antistoffen aan tegen de menopur. Ben behoorlijk ziek geweest en de laatste dagen 225 eenheden heeft helemaal niets gedaan met mijn eitjes. En dat valt dan weer zo tegen....... Ik wens jullie allemaal heel veel succes.
@ Em85: jeetje... balen zeg En nu? Opnieuw starten met andere medicijnen? @ All; op welke wachtdag testen jullie normaal? Ik zit nu op wachtdag 10 en ben zoooo zenuwachtig. We mogen maandag pas testen (dag 15)... Ik heb ergens gelezen dat de pregnyl een valse positieve test kan geven als je te vroeg test Weet iemand hier meer van?...
spannend laloutje..ik heb op dag 10 na tp positief getest.. pregnyl is na 10 dagen uit je lichaam. hoe is het met sikki???
Laloutje ik ga mega hard duimen dat je op roze gaat knallen! Hoop het zo! Ja Sikki hoe is het met jou meis? Trek je het nog allemaal een beetje? Gaby ook alweer aan het broedden of niet? Hier weer een ronde wachten grr me ei is dus weer later en door de vakantie van het lab geen tp deze maand. Baal er wel flink van! Want dit word weer wachten tot eind Januari met die lange rot cyclussen van mij. Maar misschien is het wel beter, moeten ook nog hier en daar een beetje klussen aan onze nieuwe woning dus dan is alles straks helemaal klaar en kan ik in alle rust broedden haha. Hoop ik teminste van harte! Smack Shantii
shantii: oh balen dat je moet wachten, ik had gelukkig ineens een hele korte cyclus voor mijn doen 27 dagen in plaatst van 30/32 dagen.. anders had ik ook een maand moeten wachten. .. maar heb idd dinsdag de inseminatie gehad.. poging 6 alweer.... dus t is weer afwachten..
@Gaby, ja dan heb je echt geluk gehad meis hihi ik had dus oppeens vorige maand een korte cyclus.. Had ik beter deze maand kunnen hebben! Me duimen gaan voor je draaien hoor, bij jou mag het nu ook wel eens zo ver wezen!!!
Gaby, spannend weer!!! Het moet nu toch wel een keer raak zijn! Wat doen ze in DD als het na 6 IUI's nog niet is gelukt? Naar IVF? Nou ja, misschien helemaal niet over nadenken, want dit gaat 'm gewoon worden!!! Hier enorm aan het zenuwen. Kan alle kanten op gaan. Morgen 14 dagen na punctie, dus misschien dan eens testen. Als we durven... Hoe is het met Laloutje?
sikki: eigenlijk da over naar ivf-d, maar daar ben ik nog niet aan toe, ik weet nog niet wat we hierna gaan doen.... jeetje spannend bij jou zeg!!!!
spannend sikki!!!! mijn duimen draaien als gekken hoor!! het is jou zo enorm gegunt na al die pogingen...een ander gun ik het natuurlijk ook begrijp me niet verkeerd, maar als je al zo lang bezig bent mennnnnnn dan mag het onderhand wel he... hoe voel je je eigen? word je altijd normaal ongesteld of duurt dat heel lang? hopen dat je het nu 9 maanden niet meer word!!!!
Hiii allemaal, ik word nog steeds gek van de zenuwen Die wachtweken zijn het ergste van alles!!!! Grrrrrr.... Daarnet een heel klein ietsie pietsie bloed in mn slip. Niet echt rood bloed, maar een beetje rose. Ik schrok me dood! Zou dit het begin van het einde zijn?!?!?!? Zo blij als het maandag is en we weten waar we aan toe zijn. Ik heb nóg niet getest. Vandaag wel al 4 testjes gehaald...... :-s @ Sikki; Doe maar een testje hihi... Als jij de aftrap doet, kom ik achter je aan @ Gaby; succes met wachten en hopen op twee mooie strepen! @ Shantii: drink eentje op ons allemaal met de feestdagen en met alle goede moed dadelijk jullie ijskindje ophalen Liefs...