Joehoeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Loesie!!!! wat geweldig!!!!!! Mooi he, zo'n kloppend hartje. Geniet ervan van! Dikke proficiat voor jou en loesieman! Es ist gelungen jaaaaaaaaaaa...................!!!
Loessie JIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA een mooi kloppend hartje gezien helemaal geweldig he zo'n knipperlichtje op zon scherm. wat fijn dat je mannetje de hele dag vrij heeft genomen. ga maar lekker genieten samen nu en hup op die wolk voor de komende 7,5 maand. @ All fijne dag dames allemaal.
loessie wat geweldig geniet maar lekker van jullie vrije dag. Dit is hoe een goede dag begint met knipperlichtje
Loesie wat een mooi nieuws zeg, haast nog mooier als een positieve test dit is echt, wordt er een beetje emo van, zullen mijn hormonen wel zijn. Geniet lekker van de vrije dag samen. Draga lastig hè die gevoelens, ik wil ook niet te blij zijn en probeer er niet te veel over na te denken, moet nog zolang voor ik het zeker weet. Het ligt voor mij er ook wel aan wie er zwanger is, bij de één kan ik het beter hebben als bij de ander, ligt er ook aan hoe ze doen. Maar ik kan over het algemeen wel blij zijn voor de ander, en thuis een traantje laten. Dit was onze eerste en laatste poging dus misschien (maar ga er niet van uit) is dit ons eindstation dan moet ik ook maar eens zien hoe ik daar mee omga, maaaaar voorlopig denk ik daar nog niet aan, we moeten gewoon allemaaaaaaaal zwanger zijn/worden, een mooi paasei in ons buik dat uitgroeit tot een mooi gezond kindje. Liefs van Shan
Dankjulliewel lieverds... Shanna, heb het misschien gemist, maar waarom is dit de 1ste en laatste keer?! Ik hoop echt zo dat er meiden gaan volgen. Het is jullie zo gegund! Een hele dikke knuffel!!!
Vanwege mijn (onze) leeftijd, ik ben 42 en we hadden eigenlijk 6x IUI als grens gesteld, maar door het aanbod om IVF in Dusseldorf te gaan doen hebben we het bijgesteld, maar wij hebben voor onszelf bepaald dat het hier ophoudt, in ons geval - dat geeft dr. S. ook aan geeft de 1e poging de meeste kans - mijn lichaam reageert steeds minder op de hormonen door o.a. gewenning, en we hadden nu ook maar een schamele oogst maar al was de oogst wel groter geweest dan nog waren we gestopt. Waar ik wel spijt van heb, maar ja dat is achteraf, is dat we 6x IUI hebben gedaan dat was eigenlijk al kansloos denk ik, maar ja toen wist ik nog niet zoveel als nu. Maar dit is hoe wij er voor onszelf over denken hoor, iedereen moet zelf weten waar de grens ligt, of misschien ligt er helemaal geen grens, ik heb ook groot respect voor degene die ouder zijn en nog een poging doen, maar voor ons is dit het eindstation, hoe moeilijk ook. Liefs van Shan
Shanna lees net je verhaal. We zitten inhet zelfde schuitje en hopelijk is die rose. Wij stoppen niet vanwege leeftijd ik ben 32 maar dit is onze 9e tp en ja je moet er een keer mee stoppen want ik wil niet de rest van mijn jonge leven hieronder gebukt gaan.Wij kunnen nu als we oud zijn geen schuld bij onzelf zoeken want dan hebben we alles gedaan en geprobeerd om ons eigen kindje te krijgen. Ik hoop dat jij dat gevoel ook hebt want meid we hebben alles doorstaan en de natuur heb je niet in de hand en zal een leven lang moeilijk blijven als het niet lukt maar ga nooit de schuld bij jullie zelf leggen. MAAR DAAR HOEVEN WE NIET AAN TE DENKEN WIJ WORDEN ZWANGER!!! BLIJF POSITIEF MEID HET GAAT LUKKEN.
Jaaaah wij worden zwanger ik voel het gewoon, met de Pasen een paasei in mijn buik, dat gevoel heb ik al een tijdje, pasen is het feest van de vruchtbaarheid (niet dat ik zo gelovig ben) . Wij hebben hetzelfde gevoel als jullie, we hebben er alles aan gedaan (ook al is het maar 1 ICSI poging geweest) en het is ook goed zo, het zal wel moeilijk zijn maar we staan er volledig achter. Wij houden van elkaar en hadden nooit verwacht gelukkig in de liefde te worden (elkaar pas 3 jaar geleden ontmoet en daarvoor nooit een serieuze relatie gehad, vandaar de late start) en een kindje zou een hele mooie bekroning op onze liefde zijn maar we kunnen ook met zijn tweeen verder. Maar daar gaan we dus niet vanuit . Liefs van Shan
Net een bericht van mn zusje gehad, de bloedtest was negatief (minder dan 0,2??) en ze was zoooo verdrietig...Heb haar gelijk gebeld en fijn met haar gepraat. Heftig hoor op de vroege maandag...huil huil... Hier flink de bibbers, nog nooit zo ver gekomen, ik heb het niet meer. Nog 2,5 dag en dan...Voel niks anders en ook geen ongi tekens... Maar ben zoooooooooooooooo op mn hoede. Vannacht woelen en piekeren, echte zenuwen, vreselijk. Kan het niet loslaten... Loesie: wat zullen je ongelooflijk geweldig voelen, wat een bijzonder moment! Gefeliciteerd meid. Een hele fijne dag met zn drietjes! Draga en Shanna, wat zijn jullie sterk, ik heb zo'n bewondering voor jullie. Geeft me troost, ook wij kunnen niet oneindig doorgaan. Maar dit keer gaat het ons lukken, wij babes laten zien welke wonderen er nog mogelijk zijn . Liefs Sassebas
Thanks Elif, maar voor jouw is het nu ook razendspannend!!!! Morgen ben jij de ster! Heeeeeeeeeeeeeeeeel veeeeeeeeeeeeeeel goeds meid! Hug Sas
Sas wat ontzettend voor je zus, fijn dat je er voor haar kunt zijn. Voor jou schiet het op zeg, spannend hopelijk voor jou wel goed nieuws, daar gaan we gewoon vanuit. Liefs van Shan
@Sassebas:O wat ontzettend klote zeg voor je zus.Zo beroerd dat die slagingskans gewoon niet hoog is.Hoeveel pogingen heeft zij nog? En hoe gaat het met jou?Kun je de spanning nog aan, ik denk aan je hoor.Dit MOET gewoon goedkomen. @Shanna: Wat ontzettend zuur is het allemaal.In Nederland doen ze gewoon veel te weinig met bloedonderzoeken, anders hadden ze al kweetniethoeveeleerder kunnen weten hoe het met je eicelvoorraad gesteld staat.maar goed, da's allemaal achteraf gelul he. Ik duim keihard voor deze emmie!! @Hier:Heb 6 april een evaluatiegesprek met dr S.En tegen die tijd hik ik alweer tegen de volgende ongi aan,dus verwacht dan wel weer aan de pil gezet te worden.En dan in mei zo een tp. Maar eerst het komende ei bespringen haha.
O ja, onze vakantie naar Sri Lanka gaat niet door. Vorig jaar is er bij het invullen van onze belastingsformulieren een foutje gemaakt waardoor we dit jaar een aanslag van zo'n 2300,- gaan krijgen.Plus de hypotheek gaat met 200,- per maand omhoog, maar weet niet precies wanneer dat dan ingaat, maar dat zal wel ná die aanslag zijn.Geef je het uit handen, omdat je denkt dat een boekhouder toch wel weet wat hij doet.:x Dik kut dus, aangezien het zh ook bakken met geld kost iedere keer. Walgelijk verstandig besluit, maar walgelijk zuur hoor. had er zo naar uitgekeken.Aanbetaling zijn we helaas ook kwijt. Had geen annuleringsverzekering afgesloten, omdat die voorwaarden vaak zo idioot zijn.Denk niet dat dit een goede reden zou zijn om hier aanspraak op te maken. Dus dat kost ons bijna 600,-, maar als we die vakantie doorlaten gaan zijn we nog veel meer kwijt..
Tsjongejonge Zara, wat zuur (ik miste je banner al). En belachelijk dat die boekhouder het verkeerd heeft gedaan, je zou toch zeggen dat zo iemand er alle verstand van heeft :x. Het is voor nu heel vervelend maar Sri Lanka loopt gelukkig niet weg, over een paar jaartjes gewoon weer opnieuw een reis boeken, toch? Voor de meiden op het wachtbankje, ik duim als een bezetene voor jullie
Zara, wat ontzettend jammer voor jullie, kan er nog wel ff bij %^^^%$%^%$$^%$%&%*&^&**&*&^*&^(*&^!!! Je zag jezelf al douchen onder de straal van een olifantenslurfffffffff. Mijn zusje heeft nu de 1e poging gehad, nog 2 tegaan. geen cryo's uit deze poging helaas...Nu een maand aan de lucrien om niet ongi te worden ivf endometriose/pijnen. Ze moeten eerts alles laten bezinken, zo zielig om haar te horen huilen. Maar ik ben ook erg met mezelf bezig, scherm me af merk ik, ben al vaker zo gestuiterd en dat doet vreseijk veel pijn... Vandaag zit ik op dag 12 incl. de tp dag van donderdag 4 maart. Ben erg onrustig, huppel van hier naar daar. Zo nog een inhaalles "hoe-word-ik-zo-goed-als-Ilse-de-Lange-op-mn-gitaartje". Ff weer een cut-in-the-day...Vanavond oud-collega op bezoek en zo helpt iedereen mij de dagen door .