De Cetrotide zit er weer in. Manlief en ik waren nog wel even aan het twijfelen of we niet stiekum alsnog ook een extra Menopur zouden zetten. Maar we hebben ons toch maar ingehouden. Nog 4 uurtjes en dan de Pregnyl er weer injassen. @Roos, dus jij ook zaterdag de punctie. Vreemd dat jij dan weer geen Cetrotide hoefde te zetten. Ik namelijk wel. Zal wel wegens eisprong gevaar zijn. Ik heb namelijk wél een keer gehad dat mijn eitjes vlak voor de punctie waren gesprongen. Ik heb dit keer zelfs maar 6,5 dag gestimuleerd. En nu maar 2x Cetrotide gezet. Ben er wel een beetje huiverig voor dat het nu zo snel gaat, maar moet me er maar bij neerleggen. Het is niet anders. Dus jij mocht geen 3 van Uber S. Mocht ik de vorige keer ook niet. Maar nu denk ik, what the f*ck, ik ga er voor! @Nynke36, jij dus al de punctie gehad gisteren! En 2 mooie eicellen gevonden. Morgen de tp van 1? Heb net nog de apotheek gebeld. Suprefact neusspray kennen ze niet bij ons en ze weet ook niet of ze het kan bestellen. Ik neem aan dat het gelijk na de tp gebruikt moet worden? Dan red ik het dus niet om het te laten bestellen, aangezien ik nu het recept nog niet heb. Weet iemand of het in de apotheek naast de kliniek te verkrijgen is? *Sikki is nog steeds in stress-modus en zal wel zo blijven tot en met zaterdag punctiedag*
Sikki!! Bel anders ff met de grotere apotheek in en rondom je woonplaats. Weet niet of de apotheek in dd het ook verkoopt. Sterkte meid! Ohja, ik had 6 dagen gestimuleerd!! Start op vrijdag, 1e fm op dinsdag en de 1e cetrotide en vervolgens op woensdag laatste gonal + 2e en laatste cetrotide. Vervolgens 's avonds de pregnyl en op vrijdag de punctie: precies een week na start!! En 5 van de 9 waren goed!! Ik weet het: makkelijk praten voor mij met 9 eitjes, maar ik heb ook die angst gevoeld. Dikke knuffelsmak!!!
Sikki, je kunt ook nog de fabrikant proberen. Zij moeten weten welke groothandels dit op voorraad hebben en sommige groothandels hebben weer hun eigen apotheken. Ik zag dat de fabrikant van Suprefact Sanofi-Aventis in Gouda is. Het is allicht het proberen waard. Succes met de punctie.
@ sikki. Bij een punctie op zaterdag heb je dinsdag terugplaatsing. Als je morgen recept laat faxen naar apotheek dan zou apotheek toch wel voor dinsdag de Suprefact in huis moeten hebben ? Suprefact wordt ook in NL vaak voorgeschreven bij een lang protocol. Alsdan wordt de Suprefact (werkstof Busereline) gebruikt voorafgaand aan de fase van stimuleren. In Duitsland kennen ze overigens Suprefact niet maar schrijven ze Metrelef voor (fabrikant: Ferring). Ook een neusspray met zelfde werkstof Busereline. Wellicht zien we elkaar zaterdag op de uitslaapkamer. Succes alvast en ik hoop dat er veel rijpe eicellen bij je geoogst worden.
Joontje breekt even in Sikki heel veel succes morgen, hoop dat de eicellen er allemaal nog mooi zitten. Kan me heeeeeel goed voorstellen dat je nu in de stress zit... Wat betreft de apotheek, mijn herr Dokter uit Leer schrijft ook wel eens recepten uit die niet in NL te verkrijgen zijn. Ik bel dan met een apotheek in Duitsland, zij bestellen het en dan kan ik het aan het einde van de dag nog ophalen (in Duitsland). Je moet dan wel zelf betalen. Ze hebben daar ook meerdere leveringen per dag in tegenstelling tot de apotheken hier 1 keer per dag... Ik duim voor je!!!!!!!!! Joontje breekt weer uit
Sikkiiiii Ga even lekker voor jezelf, zet die spuit en ga niet werken vandaag. Mits je zegt: ik vnd het wel lekkere afleiding natuurlijk! April is jouw maand sterkte meis *stuurt heleboel ZEN gedachtes naar lieve Sikki*
Hallo allemaal, Pfff, wat veel te lezen en wat spannend allemaal! Sikki, dat is wel even schrikken, maar goed morgen weet je of er goede eicellen zijn! Ik duim voor jullie! Moet goed zijn nu! ' Good Luck! Nynke, is het je meegevallen, de punctie? Je hebt iig mooie eicellen, nu nog mooie TP! Heel veel succes! Hoe ging bij jullie de pregnyl, allemaal zelf gezet, niet bang dat het misgaat.. (want je hebt er maar 1 en meestal moet je hem op een onmogelijk moment zetten..)Deed ie pijn..? Even update: Gister 2e fm gehad, nog steeds 5, van 12-15mm nu, ze groeien rustig verder. Uroloog heeft geen bijzonderheden kunnen vinden bij Mannetje en maakt alleen over 2 weken nog echo van de prostaat, dan is echt alles gecontroleerd. Hij zei wel, ik kan niet zorgen dat het zaad sterk verbeterd dus de weg die jullie nu bewandelen is de beste kans. Nou iig fijn om te weten. Verder alles doorgegeven aan I., heb zaterdag nog 3e fm, als die gewoon als verwacht gaat mag ik zaterdagavond de pregnyl zetten en hebben we maandagochtend punctie en woensdag TP. Gaat nu wel heel snel allemaal... spannend hoor! Iedereen: superveel succes en geluk, moet lukken deze maand!
liefsikki, ook even hier, ik denkduim aan je! ik hoop onzettend op MEEER eitjes dan gezien, net als bij laatste punctie in 2009! MOET! zet m op meis. ik vind t sterk, en eigenlijk ook wel erg verstandig (als jullie het financieel kunnen trekken) om toch ervoor te gaan. je weet niet wat de toekomst aan eitjes brengt... en the present is a gift he, niet vergeten, al is dat soms moeilijk en voelt het meer als een klotig kado waarom je niet gevraagd hebt. knuffel, ik denk aan joe! en ook aan de rest. SMAK!
Sikki, ik duim ook voor je, moet gewoon goed gaan morgen!!! Hoe laat moet je?? Toi toi toi!!! Ik kom morgen weer even spieken!
Ben morgen om 11.30 uur aan de beurt. Hoop ik... Van te voren een echo en dan zullen we zien. Hoop dat dr. Hopkins er weer is voor de narcose. Word altijd zo blij van die man. En droom dan altijd van lekkere wijntjes en wuivende palmbomen. Ben wel weer toe aan vakantie Roos, jij om 10.00 uur aan de beurt. Misschien zie ik je in de uitslaapkamer. Ik zal, effe denken, m'n witte hipster met rose, paars, blauw en groene bloemetjes aan doen! Bijpassende sokken om het ensemble compleet te maken heb ik niet. Dat laat ik aan Zara over
Sikki, succes met de punctie en hopelijk vinden ze meer eitjes dan ze nu denken! Roos, ook veel succes zaterdag! Kikker, ik vroeg altijd om een extra pregnyl (reserve). Om extra zenuwen te voorkomen en ik kreeg deze ook altijd. Maartje, houd maar lekker je embryootjes de komende 9 maanden in je buik! Alle zwangere, geniet lekker van jullie wonder(s). Volgende week donderdag ook weer een afspraak staan. Heb het internet weer afgezocht en een hele waslijst met vragen klaar voor dr. S. Ik ga ook niet weg voor ik overal een antwoord op heb en er een strategie is bepaald voor poging 5!
Morgen geen dr. Hopkins Werd zojuist gebeld door de anesthesist met instructies en vragen. Nog nooit eerder gehad. Wat een service! Maar het is dus een fraulein! Jammer, morgen geen mini vakantie van een kwartier
Sikki, die vrouw heb ik ook gehad denk ik! Die belde ook met allerlei vragen de avond ervoor! Ze leek een beetje nerveus en lacherig af en toe, maar het was wel een schat! Heel veel succes! Ik moet snel weg, reageer later op alle andere meiden! SMAK
*inbraak* Lieve Sikki, ik hoop zo dat jullie op de echo heel veel mooie en vooral goede eitjes gaan zien. Dan een goede punctie en mooie bevruchtingen. Succes vandaag. *uitbraak*
Sikki ook ik wil je even heel erg veel succes wensen vandaag in DD. we gaan voor een mooie oogst met nog mooiere bevruchtingen en de allermooiste dusselbeeb die er kan komen uit deze oogst... we gaan voor een dikke vette KNALroze test over 2 en halve week!!!! *duim duim duim duim duim*
Lieve, lieve Sikki! Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeel veel succes vandaag! Het moet gewoon goed gaan komen, vergeet niet: April doet wat jij wil!!! Ik ga heel hard voor je duimen!! Hier weer lekker aan 't aftellen nog maar 5 dagen!!
ja, dat vind ik nou ook! Vooral donderdag ziet ie er mooi uit!! Hoe gaat ie met jou? Lekker aan 't broeden?