ik heb best een zwaare bevalling gehad van maarliefst 18.uur pers wee,en en wee,en storm waardoor ze het telkens opgingen voeren in het ziekenhuis, ben ook ingeknipt enz. maar vraag mijn nu af of de 2de bij jullie ook zo zwaar is geweest of ging dat sneller?
bij de eerste kwam ik tot 9 en half cm en dat werd een kz. ben om 4 uur begonnen en om 10 voor 5 is darryl* geboren, dus 13 uur. bij dylano ben ik om half 9 ingeleid en hij is om 17.49 geboren, dus 9 en half uur. dus het lijkt bij sneller te gaan ben benieuwd naar de derde.
Bij de eerste 26 uur en bij de tweede 13 uur, ik hoop dat het nu weer iets korter duurt, maar ik ga er maar niet vanuit
Het duurt voor mij nog even maar de eerste was maar 6 uur. De verloskundige zij toen al tegen mij als er een tweede komt dan gaan wij voor de deur liggen.
Ben ook wel heel erg benieuwd. Bij de 1ste was het 9 uurtjes en nu maar hopen dat de 2de nog sneller gaat .
De eerste 3,5 dag! Steeds weeen en dan weer even stop. Zelfs bij 8 cm stopte het nog weer! Bij de tweede ca 7 uur, das toch een hele verbetering of niet. Nu op naar nummertje 3.