DVD speler in de auto?

Discussie in 'Schoolkinderen en pubers' gestart door SushiLover123, 10 mrt 2012.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
?

Hebben jullie een DVD speler achterin de auto voor de kids?

  1. Ja.

  2. Nee, maar we willen er nog wel een aanschaffen.

  3. Nee, ook geen behoefte aan.

Meerdere stemmen zijn toegestaan.
De resultaten zijn alleen zichtbaar na stemmen.
  1. tupp

    tupp VIP lid

    13 jun 2009
    22.827
    19.157
    113
    Vrouw
    lerares basisonderwijs
    Wij waren vroeger met twee kinderen thuis. Onze ouders zetten gewoon de koelbox tussen ons in op de achterbank, scheelde al een hoop. ;) Echt waar, zelfs als er hier ooit een caravan komt, blijf ik de koelbox gebruiken alleen al om die reden, haha.

    Wij hadden een walkman en verder niks. Ja, een boek. Maar dan werd ik vreselijk misselijk. Ik vraag me trouwens wel af hoe dat zou gaan met zo'n dvd-speler. Iemand ervaring met een wagenziek kind en een dvd-speler?
     
  2. dirksmama

    dirksmama VIP lid

    29 aug 2007
    22.170
    34
    48
    mens
    Meestal in de wolken
    Wij hadden een dvd-speler, maar tegenwoordig kijken ze lliever filmpjes op de iPhone of iPad omdat ze daar ook spelletjes op kunnen spelen (wel met koptelefoon).
     
  3. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    @tupp: ik word verschrikkelijk wagenziek achter in de auto en een boek lezen gaat al helemaal niet. (ik word al misselijk als ik rijdend de TomTom moet instellen)
    Maar ik zit wel continu zonder problemen op het bewegende navigatiescherm te kijken. Dus het zou zomaar weleens mee kunnen vallen denk ik :)
     
  4. Rosao

    Rosao VIP lid

    3 nov 2007
    12.893
    1.390
    113
    Wij hebben hem ook alleen voor echt lange ritten op vakantie. Voor gewoon zo naar familie doen we het niet. Dan blijf je bezig :) Dat is anderhalf uur rijden en is echt geen probleem voor Thijmen. Hij kijkt wat naar buiten of luistert naar muziek en negen van de tien keer valt hij in slaap :)
     
  5. Saskia78

    Saskia78 Niet meer actief

    mja wij rijden regelmatig 3 uur naar friesland.. dan lijkt het me niet zo nodig.. (al krijgt ze dan wel dr ipod)
    maar als je bijv op vakantie gaat naar oostenrijk/frankrijk.. lijkt het me wel ideaal.
     
  6. sonja

    sonja VIP lid

    5 mrt 2006
    5.270
    0
    0
    bejaardenzorg
    DenHelder
    ja wij hebben er 1, maar we gebruiken hem alleen als we op vakantie gaan
     
  7. Beitsche

    Beitsche Fanatiek lid

    12 nov 2007
    1.068
    1
    38
    Ja, we hebben er een.

    Maar we hebben hem er alleen in als we lang in de auto moeten zitten. Als we naar mijn schoonouders rijden hebben we hem in de auto en als we op vakantie gaan. Naar mijn schoonouders is het 2,5 uur rijden. Niet heel erg lang dus, maar wel vaak op de avond en daardoor wel heel handig.

    Ons dochtertje kijkt niet vaak tv en dat willen we ook niet, maar dit vinden we echt een uitkomst. Zij vind het heerlijk om tv te kijken en is dan heel tevreden en daardoor is het autorijden voor ons ook een stuk fijner. De dvd speler gaat bij ons dus niet meer weg.
     
  8. Natas1

    Natas1 VIP lid

    4 aug 2007
    7.903
    0
    0
    Almere
    Ja, vorig jaar gekocht toen we met de auto naar Zuid-Frankrijk gingen.
    Alleen met die vakantierit hadden we hem in de auto, voor de rest nog nooit gedaan. Denk dat ie pas weer van zolder komt bij de volgende autovakantie.
     
  9. guppekop

    guppekop VIP lid

    28 aug 2009
    13.271
    1
    0
    varend op schip
    nee. Nu is het af en toe krijsen, maar als ik zo'n ding heb altijd tenzij er dvd aan gaat en ik vind het niet nodig dat hij in de auto kijkt.
     
  10. Bri

    Bri Niet meer actief

    Ik kan eigenlijk niet stemmen. Wij hebben geen dvd-speler, maar voor een heel lange autorit (in één dag naar Zwitserland gereden voor wintersport) hebben we voor zoonlief zo'n houder gekocht waarmee je de Ipad aan de hoofdsteun kunt hangen. Die Ipad hadden we toch al, dus dit was een mooie low budget oplossing om hem een poosje te vermaken (heeft in de auto 1x naar Cars2 gekeken).

    ik heb geen dvd, ga er ook geen kopen, maar heb een andere oplossing waarmee zoonlief een dvd kan kijken in de auto.
     
  11. marleen2109

    marleen2109 Fanatiek lid

    13 jan 2010
    2.575
    0
    0
    Wij hebben een dvd speler, maar deze hangen we er alleen in als we op vakantie gaan. Verder vermaken ze zich prima in de auto, dus is het niet nodig.
     
  12. vonnie73

    vonnie73 Fanatiek lid

    22 aug 2008
    1.898
    0
    36
    in un schwon huiske
    ja maar alleen als we naar Frankrijk rijden in de grote vakantie!
     
  13. mariska72

    mariska72 Fanatiek lid

    25 apr 2006
    2.179
    0
    0
    Ergens in t noorden
    Wij hebben een dvd speler voor in de auto..afspraak is dat hij mag kijken als we meer dan een uur moeten rijden in de auto.
     
  14. Papaver

    Papaver Niet meer actief

    Ja, wij hebben er een paar weken geleden ook één aangeschaft. OK, zoontje is pas 13 maanden, maar we maken heel vaak lange autoritten (wij wonen in Frankrijk, mijn familie woont in Nederland, mijn schoonfamilie in Engeland), en we gaan váák op familiebezoek. Vroeger sliep zoonlief voornamelijk tijdens autoritten, maar tegenwoordig slaapt hij minder en minder. Als een paar DVDtjes zijn leed kunnen verzachten vind ik dat alleen maar een goede zaak.
     
  15. woezelenpip1980

    woezelenpip1980 Actief lid

    10 okt 2011
    354
    0
    0
    we hebben er wel eentje , maar alleen voor de wat langere afstanden omdat oudste wagenziek is , en nu ze de dvd dus kan kijken heeft ze er geen last ban
     
  16. Pompeltje

    Pompeltje Fanatiek lid

    18 jan 2012
    1.593
    0
    0
    NULL
    NULL
    Alleen voor de grote stukken komt die erin.
    Dus als we een uur moeten rijden hangen we hem op :)
     
  17. Mamanama

    Mamanama Fanatiek lid

    10 apr 2009
    4.080
    65
    48
    Zoetermeer
    Welke dvd-speler hebben jullie en bevalt die?
     
  18. popje

    popje VIP lid

    20 jul 2006
    7.339
    269
    83
    NH
    Wij hebben ook een DVDspeler in de auto, wordt alleen gebruikt voor lange afstanden van meer dan 5 uur in de auto zitten.
    Voor een klein stukje rijden naar opa en oma dan niet.
    Maar wij gaan naar Italie op vakantie dan is het best wel fijn als je een dvdtje op kan zetten.
     
  19. mama suus

    mama suus VIP lid

    18 aug 2008
    7.510
    188
    63
    somewhere
    ja wij hebben er ook een voor de vakanties. vorig jar naar oostenrijk 10 uur rijden dus dat leek ons wel handig. en was echt een uitkomst hij stond echt neit de hele weg aan maar als afwisseling goed te doen .
    onze fam woont ook een dik uur rijden en als ik alleen met beide kids ga dan neem ik hem nog wel eens mee voor nood. als ze nou echt de hele tijd ant klieren en schreeuwen gaan dan wil ik hem nog wel eens erin hangen. zodat ik gewoon rustig kan rijden zonder scheidsrechter te moeten spelen.
     
  20. Amethist

    Amethist Niet meer actief

    Wij hebben er nog geen, maar als we van de zomer naar Frankrijk gaan met onze kinderen van dan 29 maanden en 15 maanden, dan wil ik er echt wel 1 hebben :D.
     

Deel Deze Pagina