Dwingende reacties marktplaats

Discussie in 'De lounge' gestart door mamavoorde2x, 11 feb 2017.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. SweetPrincess

    SweetPrincess Bekend lid

    17 feb 2015
    601
    43
    28
    NULL
    NULL
    Mijn moeder had dat ook wilde het product graag kwijt en mn man zegt joh geef mijn nummer maar. mn moeder was ook alleen en had het adres dus allang gegeven en dus zijn we bij haar gebleven tot ie kwam.
    Uiteindelijk bleek het een hele aardige man die zeer slecht nederlands sprak.
    Maar dat ging dus ook zo met die berichten.
     
  2. Casara

    Casara Fanatiek lid

    20 aug 2014
    2.263
    416
    83
    Ik herken het ook wel hoor. Reageer daar verder niet op.
    Ik heb vorig jaar eens gehad dat ik iets voor paar euro verkocht, ik de vraag kreeg of ik het zo laat naar het station kon brengen 😱.... Ze kon niet vanaf het station (15 min lopen) even naar mijn huis lopen. Dacht t echt niet dat ik daarvoor mijn auto start, dochter in jas hijs etc....
     
  3. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.308
    10.276
    113
    Herken het helaas wel, ze bepalen zelf wanneer ze komen, nou nee, op de afgesproken tijd (17.00) kwam hij niet, een bericht gestuurd of hij nog kwam en zou er om 18.00 zijn. Je raad het al om 18.00 was hij er niet en dat hij de tijd had tot 19.00 omdat de kleine naar bed ging anders ging het niet door.

    Om 19.20 stond hij te bonzen aan de deur!! Gelukkig is mijn man heel groot en kon hem in het duits duidelijk maken dat ditniet afgesproken was en weg moest gaan.

    Uiteindelijk kwam iemand de spullen halen voor zijn zoon en was super blij dat de andere man het niet meer heeft gekregen. (Ging om een gratis bed)

    vergeet ik bijna te vragen of ze al zijn geweest
     
  4. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.269
    25.737
    113
    Bizar...
    Lijkt ook wel dat ze dan naarmate iets goedkoper wordt, de service van de verkoper groter moet zijn. Heel raar allemaal.
    En zo'n gedrag bij iets wat je gratis mag afhalen is helemaal absurd! Goed dat hij het niet meer heeft gekregen!
     
  5. Dani2010

    Dani2010 Actief lid

    18 mrt 2013
    316
    0
    0
    NULL
    NULL
    Herkenbaar. Ik had onze kinderwagen te koop staan voor €100,00 en wilde ook rond die koers hebben. Er werd €30,00 geboden. Een ander vond dat hij ik geen recht had op €100,00 want er was maar €30,00 geboden en daar moest ik dan dus maar genoegen mee nemen...
     
  6. mamavoorde2x

    mamavoorde2x Bekend lid

    25 jul 2010
    602
    79
    28
    Nou hij is geweest. Kreeg 2 uur van tevoren nog een bericht waarin stond.

    Ik moet 70 km moet zeker dat alles goed.
    16 goed?

    Dus gezegd dat dat allemaal prima is.
    Stond netjes op tijd met zijn vrouw voor de deur . Was een Pools stel en waren er blij mee .
    Viel al met al reuze mee en vriendelijke mensen.
     
  7. mama en zoon

    mama en zoon Bekend lid

    27 jan 2017
    740
    209
    43

    Nou gelukkig dat het zo is meegevallen:)
     
  8. Adje

    Adje VIP lid

    21 aug 2015
    16.269
    25.737
    113
    Dan was het waarschijnlijk toch de taalbarrière.
    Gelukkig viel het mee!
     
  9. owly

    owly VIP lid

    19 aug 2013
    22.308
    10.276
    113

    Het lijkt wel of je dan een bepaald slag volk over de vloer krijgt. Gelukkig was die andere man super vriendelijk en die was zo blij dat hij een doos bonbons mee had genomen!
     
  10. Maagd

    Maagd Fanatiek lid

    8 jan 2014
    3.683
    10
    38
    Noorden/ drenthe
    Heel irritant! Ook die reacties van mensen die krap zitten. Aan de andere kant, nee heb je ja kun je krijgen. Mocht jij nou heel graag die mensen willen helpen dan hebben ze misschien geluk.

    Ik heb wel eens iemand gehad die gewoon niet kwam opdagen. Toen ik na een uur ging mailen waar hij bleef reageerde hij niet.
    volgende dag kreeg ik een berichtje om 11.00 of hij om 12.00 komen. Dat was prima, maar geen excuus voor het niet komen van de dag ervoor. Vervolgens kwam hij weer niet! Heb hem toen weer bericht gestuurd waarom hij tot 2 keer toe niet komt opdagen. Zei hij dat hij bij me was geweest maar ik was niet thuis!
    Nou dat was dus echt niet zo. Hele ochtend beneden gezeten en onze bel wordt geregistreerd als erop gedrukt wordt en aangezien dat ook niet te traceren viel lulde hij uit z'n nek.
    Uiteindelijk is hij dus niet geweest. Ik vond dat best eng idee omdat hij ons adres inmiddels had en hij ook niet echt fatsoenlijk reageerde.

    Ook irritant als mensen niet meer reageren op je tegenbod of wanneer je al akkoord bent met hun bod. Na paar dagen stuur ik berichtje en blijken ze al andere deal te hebben. Hallo? even netjes afmelden is er dan niet meer bij.
     
  11. mama en zoon

    mama en zoon Bekend lid

    27 jan 2017
    740
    209
    43
    ik heb het ook weleens andersom gehad.
    Wij wilden een andere vrieskast en de mw op marktplaats ging akkoord met ons bod. Afgesproken dat we het ding twee dagen later op zouden komen halen.
    Een uur voor het afhalen kreeg ik een e-mail dat ze hem verkocht had voor 25 euro meer. Dat vind ik zo asociaal! akkoord is akkoord! en dan zo laat afbericht..
    ik heb er ook een boze (nette) mail achteraan gestuurd. nooit reactie op gehad.
    ik had wel haar adres. Stel dat ze dit bij 'de verkeerde' persoon had gedaan, dan was ze misschien wel flink de pineut. Je weet niet hoe gek mensen zijn als ze verhaal komen halen..
     

Deel Deze Pagina