Wie is er mee bekend ( vast veel)? Welke filmpjes kijk jij? Of luister je alleen? Ik weet dat mijn zoon vooral voor het slapen filmpjes aanzet ( scherm niet te zien) speciaal voor het geluid. Dochter kijkt wel Mukbang. Ik vind zelf regen heerlijk om te luisteren. Fluisteren en eten vind ik helemaal niks. Hebben jullie ook een favoriet? En wat juist niet?
Ja ik. Ik luister alleen. Om in slaap te vallen of om te ontspannen. Fluisteren (niet allemaal, sommigen vind ik bloedirritant), crinkle sounds, scratching en regen zijn mijn favoriet. Eetgeluiden gruwel ik van!
ha ha...nou inderdaad. Ik dacht iedereen weet wel wat het is. Juist omdat dit 1 van de meest gezochte dingen is op You tube.
Ik heb het even opgezocht en mijn dochter kijkt van dat soort video’s, clay cracking en ook eet video’s en een auto die over spullen heen rijdt en nog veel meer soortgelijks, ik vraag me af hoe ze ze vindt . Het gaat bij haar denk ik naast het geluid ook om een visuele stimulans, dus weet niet zeker of het dan volledig onder asmr valt? Zoon kijkt ook weleens die filmpjes, maar meer omdat ze elkaars ipad gebruiken, dus die komen dan als suggestie naar boven.
Dat heb ik dus ook, ik zet zoon zijn tablet dan stil. Krijg dus echt kippenvel als er alleen al aan denk.
Ik kijk heel vaak hair cracking (jaaa i know ), make up of verzorgingsfilmpjes. Ik word helemaal zen en slaap veel beter!!
Vooral deze, heb ik al tientallen bekeken. Dat geratel van de armbandjes is ook slaapverwekkend. Heerlijk!
Die snap ik wel meer. Nee dat knakken vind ik heel eng klinken. Al knak ik mijn vingers en nek ook gewoon.