Goedenavond allemaal!! Op dit moment 16 weken zwanger van ons tweede kindje. Nu heb ik enorme rug en buik kramp vandaag gehad wat niet afzwakt door te liggen douchen etc. Twee dagen geleden te horen gekregen op werk dat er al een week lang het e coli bacterie in het water zit en dit niet gedronken mag worden.. heb dus een week lang besmet water gedronken. Denk dat hiervan de klachten nu ook komen. Kan deze bacterie kwaad voor de kleine?
Ik durf het niet te zeggen maar zou dit even overleggen met je verloskundige. Snap je angsten heel goed maar zij kan dat beter wegnemen dan wij denk ik.
Ik zou het wel even overleggen met je verloskundige. Weet wel dat ik een blaasontsteking had in de zwangerschap, veroorzaakt door de e.coli bacterie (kwam uit de kweek) en ze hebben toen niet gezegd dat dat schadelijk zou kunnen zijn. Heb daar antibiotica voor gehad.