Kan iemand mij vertellen waar je op internet kan zoeken of je te maken hebt met oplichters? Ik had op rek.nr. Gezocht maar kwam niks tegen, weet niet of ik goed heb gezocht? Baal als een stekker, we hebben voor ons zoontje twee spelletjes gekocht via marktplaats en ze zijn nooit aangekomen. We hebben nog nooit een verloren poststuk gehad en nu ik twijfelde of het betrouwbaar was (gelijk na een bod reactie van akkoord samen met een ander spelletje, terwijl er daarna nog hoger werd geboden op beide spelletjes en eerdere biedingen waren) en veel later "verstuurd" dan afgesproken waardoor de spelletjes niet meer mee konden met vakantie en dan zou net deze bestelling waar ik al twijfels bij had niet aankomen? Het kan, maar ik geloof er weinig van
wat jammer. heb je al een "dreigmail" gestuurd? ik was een keer opgelicht en heb die gene flink bang gemaakt met een bluf mail en toen heb uiteindelijk mijn geld terug gekregen. daarna nog een keer opgelicht en weer zo'n mail en toen kreeg ik het twee dagen later als nog binnen. misschien helpt het. hoop dat je alsnog de spelletjes krijgt of je geld. hier koop ik niets meer op marktplaats door dit soort gedoe. alleen nog maar ophalen.
Marktplaats zelf doet niks met oplichting. Heb dat ook al eens gehad en die zeggen doodleuk "het is tussen jou en de verkoper en wij als Marktplaats staan er buiten". Politie doet ook niks als het om een laag bedrag gaat. Hoe vervelend het ook voor jou als gedupeerde is.
Pas nog meegemaakt heb aangifte gedaan. Maar helaas doen ze pas iets als het voor de 2e keer gebeurd, maar de gebruiker hebben ze nu wel in hun bestand staan, mocht er nog een keer iemand of die gene klagen dan blokkeren ze deze gebruiker al lijkt me dat als ze willen er toch met een ander IP erop kunnen lijkt me. Ik ben bang dat je je geld nu kwijt bent was ik toen ook!
Heb ik toen ook gedaan. Ik zei van als je nu me geld niet terug geeft dan ga ik aangifte doen, nou ja zeg ze werd er echt niet bang van die van mij :x en heb toch aangifte gedaan haha dat dan weer wel maar helaas! Ben sinds dien ook een beetje bang en voorzichtiger geworden met kopen via MP. Ik merkte t bij mij al toen ze zo raar deed met overschrijven.. toen had ik al het gevoel en t klopte nog ook.
Als je opgelicht bent! Altijd aangifte doen. Ik heb dit ook gedaan, was wel iemand die het al meerdere keren had gedaan dus bekent was. Maar een jaar naar dato is ze opgespoord en er id binnenkort een rechtszaak tegen der . Dus het beloont wel Ook kun je dsn je kosten verhalen bij haar.
Ik heb het ook een keer gehad met iemand van mp.. Ik had wat gekocht en het duurde zooo lang voor ze reageerde dat ik toen een dreigmail stuurde dat ik het bij mp zou aangeven..toen kreeg ik het heel snel toegestuurd..