e reader vraagjes

Discussie in 'De lounge' gestart door MSL12, 22 apr 2022.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Zwaluwtje13

    Zwaluwtje13 Actief lid

    29 aug 2021
    196
    174
    43
    Vrouw
    Ik heb een kobo die al zeker 5 jaar oud is. Ik gebruik hem niet dagelijks omdat ik ook nog papieren boeken lees. De kobo ligt altijd op mijn nachtkastje omdat ik er heel fijn mee in bed kan lezen. En hij gaat altijd mee op vakantie. Die van mij heeft wel van die speciale verlichting waardoor mijn man niet wakker wordt als ik lees. De batterijduur blijft onverminderd lang. Op vakantie hoef ik hem vaak niet of maar 1 keer op te laden.

    Ik heb met wisselende periodes een kobo abonnement en koop nog wel eens losse boeken via bol.com. Die verschijnen automatisch op de kobo. Heel soms krijg ik boeken die ik er via de computer op zet.
     
  2. riean

    riean VIP lid

    21 apr 2014
    5.780
    7.367
    113
    Ik heb ook een Kobo. Mijn 2 oudsten ook. Ik heb een kobo plus abonnement en zou echt niet zonder willen. We lezen er met zijn vieren op (man leest op zijn telefoon). Er gaan in ons gezin veel boeken doorheen per maand dus dat abonnement is zijn geld dik waard.
     
  3. aicirtap

    aicirtap VIP lid

    25 mei 2014
    9.148
    3.392
    113
    Vrouw
    Ik heb een kobo, geen idee welk type.

    Ik vind het wel lastig om aan boeken te komen en gebruik hem daarom weinig.
    Bij het kobo plus abonnement zit vaak net niet wat ik wil lezen.
    Van het weekend eens kijken bij de bieb of ze iets hebben.
     

Deel Deze Pagina