hoi meiden, ik wil graag mooie nagels hebben aangezien de mijne altijd afzichtelijk zijn nu wil ik dus graag gelnagels omdat die mij het fijnste lijken (flexibel etc) maar ik heb er verder geen verstand van.. moeten je nagels daarvoor al lang zijn bijvoorbeeld? wat hebben jullie voor nagels en bevalt dat?
Ik zou acryl aanraden dat ziet er natuurlijker uit vind ik. Je moet er gewoon mee leren omgaan in het begin en niet te lang doen dan heb je weinig last van afbreken of luchtbellen. ( mits ze goed gezet zijn dan he)
gel, maar dan zonder tips dus 'natuurlijk' met tips vind ik er altijd zo.. fout uitzien (maar das mijn smaak)
Ik heb solar nagels. (Met tips, rond gevijld.) deze zijn steviger, dunner en flexibeler als acryl. Ook verkleuren ze niet, ben er erg blij mee. Hiervoor had ik altijd acryl.
Ik heb gelnagels. Acrylnagels lagen er bij mij veel sneller af. Ik heb nu witte tips, maar vaak ook nailart.
Ik zou geen van beide doen, je nagels gaan er echt kapot van door zuurstof tekort. Het is niet zo dat je dan plots mooie nagels hebt. Je nagels zullen zwak worden en daardoor zul je niet meer zonder kunnen, waardoor ze nog zwakker worden. Ik heb genoeg mensen gezien die een verzorgende manicure hebben ondergaan en met een beetje bijhouden heel mooie nagels hebben gekregen. Google maar naar eens op de nadelen van gel/acryl/shellac nagels en bedenk je dat er een grote kans bestaat dat dit je zult overkomen!
Ik heb acryl, ben er erg blij mee. Meestal gewoon french manicure... Nooit last van afvallen of breken oid. Ik laat ze eens per 3 wkn bijwerken
Ik heb al jaren acryl, vroeger wel gel agels gehad. Acryl blijft bij mij veel beter zitten, ze zijn harder en steviger. Ik breek er eigenlijk nooit één (even afkloppen). Ik laat ze om de 4 weken opvullen en dat gaat prima! Ik heb kunstnagels mét tip en daar hoeven je nagels niet eerst lang voor te zijn. Als er eentje zou breken, plakt ze er gewoon weer een tip op en dan de acryl er weer over.
Ligt ook aan je eigen nagels. Mijn eigen nagels zijn heel flexibel dus gel is dan beter want dat is ook flexibel. Acryl is steviger maar dus niets voor mijn nagels want als ik me maar ff stootte schreeuwde ik van de pijn!
Ik heb beide jaren gehad.Nu weer gel,moet eerlijk zeggen dat ik weinig verschil merk.Wel merk ik het verschil heel erg in nagelstylistes.Mijn advies is zoek een goede nagelstyliste en probeer niet voor een dubbeltje op de eerste rang te zitten.