hoi, wij hebben van de week een matras gekocht van 60 bij 120 ( heel normaal lijkt mij) maar ons ledikantje is iets breder (64cm) aan beide kanten van t matrasje is er zo'n 1,5 a 2 cm ruimte. nu heb ik overal gekeken of er bredere matrasjes zijn, maar dit is er gewoon niet! of ben ik nu heel dom en is dit juist handig voor het instoppen van het dekentje etc??? hulp nodig!! groetjes,Diaan
Volgens mij heeft ons matrasje ook nog een beetje speling. Om het matrasje komt sowieso een molton en hoeslaken. En dan moet je het lakentje en dekentje er nog in stoppen. Dus ik denk dat het prima kan.
Is het een ouder ledikantje? Het bedje wat nl bij mijn moeder staat daar hebben wij vroeger in gelegen en het lijkt of hier het matras ook wat speling heeft. Ik vind het dus echt niet handig want de lakens en deken kun je nu niet zo strak instoppen waaardoor mijn docher (die thuis netjes blijft liggen) al de dekens zo los trapt.
denk niet dat je iets bredere matrasjes zult vinden! Misschien een handig iemand in de buurt die een paar cm van de breedte van het ledikantje kan halen?! Je zou de kier misschien ook kunnen opvullen met schuimmatrasspul, maar als je kindje wat ouder is zal dat minder handig zijn ivm eruit peuteren etc...
Dat hoort zo idd vanwege het instoppen van de dekens. Als je het matrasje nameet zul je zien dat het matras niet precies 60x120 is.
Heb je het al geprobeerd met matrasje, molton, onderlegger, lakentje, en dan dekentje en lakentje? Zou best wel eens mee kunnen vallen. Het is wel fijn om een beetje ruimte te hebben zodat je het matrasje makkelijk kunt optillen en je kindje goed kunt instoppen.
thanks meiden! heb indd even alles er over heen gedaan, en een matje onder het matras. nu valt t allemaal wel mee en het glibbert niet meer zo over de bodem. groetjes,Diaan