Easybase of Familyfix in MINI (model 2001-2006)

Discussion in 'De babyuitzet' started by MarjoleinART, Aug 27, 2013.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. MarjoleinART

    MarjoleinART Bekend lid

    Hoi allemaal,

    Even een vraagje aan dames die ook een MINI rijden, het eerste model, dus van 2001 t/m 2006 (niet de cabrio).

    Kunnen jullie hier een easybase of familyfix in kwijt? Dit ivm de wat grotere stoelen en de vorm hiervan. We hebben een MINI met isofix dus zou het liefste de familyfix willen. Kun je als bijrijder nog zitten als je de maxicosi achter je hebt, incl. Familyfix/easybase? Of moet de stoel dan echt te ver naar voren? Hoe vervoeren jullie je kindje anders?

    De MINI is onze tweede auto, maar de grotere heeft manlief mee naar werk, dus het is alleen nodig door de weeks als ik met de kleine op stap wil, eventueel met bijrijder.

    Misschien heb je geen MINI maar ook een kleine auto, kan het wel zo zijn dat de familyfix past, maar de MINI heeft een hele aparte vorm van stoelen, dus vandaar specifiek deze vraag over de MINI :)

    Ik hoor het graag!!!
    Marjolein
     
  2. Damay77

    Damay77 VIP lid

    Apr 18, 2010
    13,734
    7,501
    113
    Female
    Even op de site van maxi cosi kijken. Hier kan je je auto opzoeken en kijken of het stoeltje erin past.
     

Share This Page