Hey allemaal, We willen misschien de EasyWalker Sky met rentepunten via ING kopen, hij kost dan maar 340 euro. Erg aantrekkelijk dus, maar ik ben erg benieuwd naar jullie ervaringen. En als je 'm kort geleden hebt besteld, weet je dan om welke versie 't gaat? 2008 of 2009? En weet iemand hoe de kleur 'aqua' precies is? Deze kleur bestaat niet meer in de huidige lijn van easywalker. Ik heb net met ING gebeld, maar ze kunnen helaas geen antwoord geven op deze vragen.. bedankt alvast!
Een meneer van Easywalker op de 9 Maanden Beurs vertelde me dat de ING Easywalkers die uit 2009 waren. Volgens hem waren de verschillen dat de buizen van het frame niet ovaal (zoals nu), maar rond waren, de remmen zijn anders, en er zat geen 'zonneluikje' boven in de buggy-kap. De kleur Aqua is een beetje fel-licht blauw, je kan hem zo googelen: Easywalker Image Search
Ik wilde aanvankelijk ook mijn wagen via de rentepuntenwinkel kopen (de Aqua), ik vond het alleen jammer dat er zo weinig keus in kleur was. Uiteindelijk heb ik geïnformeerd bij ING en Easywalker of ze dachten dat er nog nieuwe kleuren zouden komen bij de rentepuntenwinkel, maar ING kon hier geen informatie over geven en bij Easywalker kreeg ik te horen dat ik er beter niet van uit kon gaan. Toen de 2011 lijn uitkwam ben ik helemaal gevallen voor de nieuwe Sand Brown kleur, en die heb ik uiteindelijk ook aangeschaft.. Ik realiseerde me wel dat ik een hoop meer heb betaald voor een aantal kleine aanpassingen en vooral de kleur, maar aangezien je erg lang met een kinderwagen doet vond ik wel dat je 100% tevreden moet zijn met de kleur waar je heel lang tegenaan gaat kijken
Ja, daar zit ik nu ook een beetje mee... Ik vind alle vier de kleuren niet leuk, maar 't scheelt wel veel geld. Lastig!! Een vriendin van me heeft de wagen twee jaar terug via ING besteld en de blauwe variant van toen vind ik veel mooier. Nou, nog even goed nadenken...
hier ook easywalker sky, toen via rente punten bij de postbank gekocht. Ideale wagen!! Zeer tevreden erover!
wij wouden het ook doen maar de kleur die wij wilden (rood) was steeds niet leverbaar. Hebben nu bij de babyplanet voor 399,00 1 van de collectie van vorig jaar gekocht. Je moet bij de ing ook nog bezorgkosten betalen. En we kregen de maxicosi- adapters erbij en die zitten bij de ing er ook niet bij. Ivm het veranderen van de buizen, moet je eerst ff informeren bij een babyzaak of ze de oude adapters nog wel kunnen leveren. Die blauwe kleur vond ik ook erg licht. Viel mij erg tegen in het echt.
De rode is inderdaad nog steeds niet leverbaar, wel jammer, had net bedacht dat ik die wel wilde. Nou ja, we kijken nog wel even verder, lijkt me in ieder geval een heel fijne wagen!
wij hebben hem ook! Wel gekregen, maar ze hebben hem wel via de rentepunten gekocht. ben er erg blij mee. Wij hebben een bruine. Het enige nadeel van de easywalker vind ik dat het zitgedeelte niet helemaal rechtop kan. Dus als je kindje wat groter is vind ik dat lastig want onze meid wil echt rechtop en hangt dan dus aan de zijkanten. Dus gebruik nu veel de buggy.