Hoihoi, Weet iemand hoe je dat moet doen?? Welke app ik moet hebben en hoe ik dan boeken bij bijv bol.com kan bestellen en op mijn telefoon moet zetten??
Ik lees met Aldiko Book reader, en die schijnt ook Adobe Digital Publishing te ondersteunen en die heb je nodig om die boeken te lezen. Als je wilt testen dan zou ik eerst een gratis e-book downloaden en hem daarmee testen.
Bij dit soort posts krijg ik altijd het idee dat mensen dan denken dat ik niet gezocht heb ofzo, maar dat heb ik dus wel gedaan en door reacties op die apps die ik afzonderlijk weer gegoogled heb raak ik toch weer aan het twijfelen en ik wil er wel zeker van zijn dat ik lekker kan lezen ipv dat ik 10 euro voor een boek neerleg en blijkt dat het niet kan
Daar had ik nog niet aan gedacht, maar koop jij ook boeken via bol.com enzo en die lees je dan daarop??
Ok, dat wist ik natuurlijk niet Ik zou dan gewoon die door hun als best geteste proberen, en dan idd met een gratis boek. Ik zal zelf zo ook even proberen, lijkt me best leuk een boek op mijn foon
Ik vind t superrelax! Ik lees voordat of tijdens het inslaap vallen al op zp, maar ik kom hier zo vaak dat ik het meeste wel gelezen heb haha dus dacht nou kan ik net zo goed een boek gaan lezen op mijn tel. Ik ga het zo allemaal eens even proberen
het is gelukt met de aldiko app en die ondersteunt ook pdf formaat dus top! Ik kan alleen niet inzoomen, maar dat ga ik nog ff googlen
Ik heb zelf een e-reader, maar is het schermpje van je telefoon niet wat klein om een boek op te lezen? (Kan ik me zo voorstellen, maar misschien is het helemaal geen probleem. )
Nope lukt niet.. ik krijg bij meer alleen maar delen en help en bij instellingen alleen orentatie en helderheid
Vreemd het hoort echt bij instellingen te staan. Als ik op instellingen klik krijg ik: tekst, helderheid, orientatie en meer. Is er geen update ofzo wat je nog moet installeren?