Hallo, Na 2 miskramen en nu weer zwanger, morgen mijn eerste echo bij 7+ weken. Ik vind het erg spannend. Zo'n echo zegt nog niets, maar deze zwangerschap voelt tot nu toe goed. Weinig echte klachten wat mij toch enigszins onzeker maakt (last van mijn borsten en wat sneller moe) Ik weet niet wat ik moet verwachten. Zal er iets zijn wat in mij leeft, een hartje heeft. Ik hoop het zo! Ik vind het doodeng. Begin nu wel beetje zenuwachtig te worden.. Stiekem loop ik al verder te denken, te dromen dat het goed zit en dat ik mag nadenken over de babykamer, namen etc. Dat beangstigd mij gelijk ook, als het mis gaat dan doet het ook weer zo veel pijn en is de teleurstelling zo groot. Dit wilde ik even delen
Sucses meid! En kwalen zeggen niets ik had precies hetzelfde als jij verder niets en gaat hartstikke goed! Komt met jou ook goed hoor!
Heel veel succes morgen!!! Ik ben nu ook zwanger na twee miskramen. De eerste maanden blijven superspannend! Ik ga heel hard voor je duimen dat alles goed is!
Veel succes! Mijn 1e zwangerschap werd ook een miskraam en daarna een gezond dochtertje maar was de eerste weken ook hartstikke bang voor weer een miskraam.
Spannend!! Weet precies hoe je je voelt!! ik heb vandaag over 2 weken de eerste echo ( kan me niet snel genoeg gaan). heel veel succes!! xxx
Dank voor jullie reacties, Zojuist een echo gehad en ons hummeltje was te zien met een kloppend hartje! Zo opgelucht. Natuurlijk zegt het nog niets, maar het zag er sterk uit. De groei klopte met hoe ver ik zo ongeveer moest zijn. Nu kan ik dit loslaten en hopelijk een beetje genieten want dat is ook belangrijk! Succes shivers85, ik weet hoe slopend de 2 weken kan zijn. Probeer wel te relaxen, is ook erg belangrijk hoe moeilijk dat ook is. Nu wachten tot de 10 weken echo
Gefeliciteerd!! Natuurlijk blijft het voorlopig spannend maar dit is gewoon heel goed nieuws!!! Gefeliciteerd met je mooie echo!
Gefeliciteerd merenwen86!!.. super goed nieuws!!! nu kan je beetje bij beetje genieten!! Ik heb er slapeloze nachten van.. slaap de laatste nachten ook heel slecht ivm het overlijden van me broer misschien dat dat ook mee speelt.. was het maar 25 sept! .. maar dan moet ik nog een hele dag wachten want heb de echo aan het einde van de middag pas
Shivers85, gecondoleerd met het verlies van je broer, ik wens je heel veel sterkte. Succes met je echo.