Hallo allemaal, Vorige week de 20 wk echo gehad... was erg leuk om te zien, en alles is goed. Morgen weer voor controle nd vk, altijd weer fijn om het hartje te horen. Je kunt nu echt zien dat ik zwanger ben, en heb positiekleding aan. Ook voel ik sinds 2 weken de baby, en voel hem nu elke dag. Tot ziens groetjes Mensi.
Echt mooi he zo'n echo!!! Wel lekker ook dat jullie die krijgen met 20 weken. Helaas was ik net 21 weken in het nieuwe jaar dus dat ging mooi niet door voor mij. Maar ik heb een pret echo laten maken De baby voelen is echt helemaal geweldig he, zo'n mooi gevoel. Kleine plopjes in je buik. Nog even en je kan het ook aan de buitenkant zien. Is ook heel leuk om mee te maken allemaal!
ooh wat leuk, ik kan niet wachten tot mijn 20 weken echo, ik moet nog zo'n 4 weken wachten... ik voel trouwens ook al mn kindje sinds 3 dagen..engelijk ook al elk dag. ben er helemaal blij mee, geeft je toch een soort geruststelling
Mooi is dat hè, zo'n echo?! Het is al een heel mensje. En als dan ook nog eens alles goed blijkt te zijn, is het helemaal super. (ik heb 'm ook vorige week gehad)
Leuk zeg!! Ik ben blij dat dat nu kan met 20 week een echo. Het is toch een mijlpaal in je zwangerschap! Je zit dan toch op de helft en mag dan ook nog eens zien dat alles okee daar binnen is!! Geniet er van! Gr Carry