Gisteren heb ik een geslachtsbepalingsecho laten doen... Was 13 weken en 4 dagen... Het was een 2D echo, maar toch kon ze me 100 % zekerheid geven dat We een jongetje zouden krijgen... Ik dacht dat zowel jongen als meisje een nub hadden die pas na 14 weken word gevormd tot clitoris of penis... Dus hetgene wat zijn voor een piemeltje aan zag kon mss gewoon de Nub zijn die zich nog aan het ontwikkelen was tot het geslacht..... Ik vind het knap dat ze me 100% garantie kon geven maar toch heb ik er mijn twijfels stiekem over en wacht ik nog even met winkelen... Iemand zoiets gelijkaardig meegemaakt ? Of zou het indd al kunnen zo vroeg een bevestiging ? Graag jullie meningen.
Ik las dat het met 13 weken te zien moet zijn wat het word. Als zij 100% geeft, denk ik dat je er vanuit mag gaan dat ze echt gelijk heeft Gefeliciteerd, leuk een zoontje!!
Ja hoor! ik heb met 13w 4d in lommel een geslachtsbepaling laten doen, 100% een meisje.. bij de 20weken door 2 gyn's apart van elkaar bevestigd, en vorige week bij een 4d echo ook weer
Als ze 100% zeker is zou ik het wel vertrouwen, ik zou wel nog niet téveel kopen Hier met 14w ook 100% een meisje via pretecho in Lommel, met 17w en 22w bevestigd door gynae
Ik vind het best nog vroeg... Ik wacht even af tot de volgende Echo.... Heb er echt een dubbel gevoel bij. Lees zo vaak dat ze zelfs later in de zwangerschap er toch nog naast zitten.
Waarom laat je een geslachtsbepaling doen met deze termijn als je de uitkomst toch niet vertrouwd omdat je het nog te vroeg vind?
Ik heb het met 15+4 laten doen en het is bevestigd met 16+6 en 20+2. Ken meerdere mensen die het met 13 weken hebben laten doen en die waren ook goed. Misschien had je beter een paar weken kunnen wachten als je het toch te vroeg vond
Omdat ik pas nadat ik ben geweest wat onderzoek heb gedaan aangezien de reacties van mn dichte familie en vrienden niet zo zeer enthousiast waren omdat het zo vroeg was, ze verschoten er zelfs een beetje van dat dit al met 3 maanden kon en een echootje meer daar word ik nu eens echt niet verdrietig van hoor hihihihi
Met bijna 14 weken kunnen ze het absoluut zien als het een jongetje is en hij zit er goed voor Hier ook een echo gehad voor 14 weken en was ook overduidelijk jongetje en klopt Als ze 100 % zeggen bij een jongetje is de kans heeeeeeel groot dat het gewoon klopt! Gefeliciteerd met je zoontje!!
Ik had haar daarna nog gemaild om te vragen hoe zeker ze was... Ze antwoorde hierop met 80 %. Ondertussen met 16 weken weer een echo gehad en zie duidelijk iets uitsteken en tegelijk ook 3 streepjes. Heb de potty shot echo naar Marita van echobaby gemaild omdat ze gewoon veel meer ervaring heeft en ze durfde er nog geen uitspraak over doen... Over enkele weken nog een echo en dan ben ik pas echt zeker hopelijk !
Ik ben 2 x in Lommel geweest met jouw termijn en ze had het altijd goed. Ik denk dat je echt niet aan haar hoeft te twijfelen want er zijn heel veel meiden hier al zo vroeg bij haar geweest en ze heeft het nog nooit bij iemand fout gezien Gefeliciteerd met jullie zoon op komst!
Het is maar een gevoel, maar ik kan me niet aan de indruk onttrekken - op basis van wat je schrijft - dat je het vooral open laat omdat je eigenlijk hoopt dat ze zich vergist.
Er is niks mis met hopen dat ze t fout zien op de echo, als het geslacht niet is waar je op hoopt en de echo niet erg veel duidelijkheid geeft, vind ik
Ben niet bij Marita geweest in Lommel. Heb haar enkel mijn echo gemaild omdat de afstand te groot is en dat ze daar geen uitspraak over durft doen. Bij degene waar ik een echo heb laten doen is nog geen jaar bezig in haar praktijk dus naar mijn gevoel niet zo ervaren. Nu Marita ga twijfelen, heb ik zeker het recht om mee te twijfelen! En wat de andere over mij denken kan me nu eens echt gestolen worden hihi.
Ik zou er ook niet op shoppen hoor. Het is gewoon erg vroeg. Ze kunnen het regelmatig echt zien, maar t zal de eerste niet zijn die er naast zit. Over paar weekjes nog x checken.
Hmmm... Ik snap werkelijk niet dat je zo'n vroege echo hebt laten doen, terwijl je nu toch niet geloofd wat ze zeggen. Ik geef je daarin groot gelijk, ik zou er ook enorm aan twijfelen, maar ik laat dan ook geen geslachtsbepaling doen zo vroeg. Ik wacht gewoon tot de 20 weken echo en dan nog zou ik altijd een slag om de arm geven. Je zou namelijk niet de eerste zijn waarbij het toch niet juist was... Ik zou zeggen; wacht nu gewoon lekker tot de 20 weken en maak je niet zo druk om zoiets 'onzinnigs'