bamjolan dit komt ook vaker voor.. omdat het allemaal nog zo klein is, is opmeten lastig & dus de termijn vaststellen ook maar gefeliciteeeeeerd
ja inwendig, was direkt goed zichtbaar, veel beter dan de vorige echo van mijn mk. Ben heel blij dat de 1e goed was, op naar de tweede goede echo. Moet alleen over twee weken toch terug naar zkh omdat er twee vruchtzakjes waren, maar 1 was er leeg, willen ze even kijken wat dat vruchtzakje gaat doen.
Dankje! Dit stelt me wel wat gerust! Hij zei wel dat 1 week kan en mag ivm de bevruchting en innesteling. (bij mn oudste liep ik ook 1 week achter terwijl ik mn eisprong voelde hihi). Woensdag krijg ik een nieuwe echo.
was bij mij in het begin ook.. werd ik ook een week teruggezet en vond dit erg raar (aangezien ik al zo'n 8 jaar aan de pil was, hier doorheen zwanger ben geworden & dus altijd een cyclus had van 28 dagen en daarom kon het eigenlijk niet een week schelen) en dat scheelt het nu dus ook niet
Ooh super! Nouja ik ben allang blij dat het positief klinkt en vind t fijn te lezen dat het vaker voorkomt! Het hartje klopte iig heel krachtig Heel bijzonder voor zo'n klein frummeltje!