Ja dat is ook mijn gedachte zou 6 plus 6 moeten zijn... mr niet eens n vruchtje... gekke zou wel zijn als maandag 5 plus 3 was ( mr geen cm gehoord) en nu 13 mm er wellicht groei van het vruchtzakje is geweest..
@nessa88 dankjewel.. denk eraan de echoscopist van maandag te mailen hoeveel cm het was, toen kreeg ik te horen 5 plus 3.. mr nu dus alleen 13 mm
@Saskia1984 lijkt mij van niet.. 27 of 29 april eisprong althans denk ik gevoeld te hebben die 2 dagen ook gemeenschap. 16 april eerste dag laatste menstruatie. Positieve test op 13/5 dan zou ik toch verder moeten zijn?
Ja hè... en t superstomme is we zijn al zo lang bezig en zoveel miskramen verder dat je op gegeven moment denkt we laten t hierbij.. blegh
Ik ken dat gevoel helaas. Voor ons zoontje 6 jaar bezig geweest. Ik kreeg na 3 jaar een vmk en was er toen zo klaar mee dat we stopten. 2,5 jaar later toch nog een keer ervoor gegaan en toen was het raak. Het is slopend.
Oh jullie dus ook heel erg lang bezig geweest! Jeetje zeg wat een weg.. is er bij jullie een oorzaak gevonden? Ik heb net Van de echoscopist van afgelopen maandag gehoord dat her toen 0.73 mm was de vruchtzak daar zit dus wel groei in lijkt T..
Ja, mijn man is sterk verminderd vruchtbaar. De vierde icsi poging was raak. Daar hadden we nog 3 cryo's van en ik ben nu zwanger van de derde en laatste cryo. Weten jullie waardoor het telkens mis gaat? Ik hoop op een goede afloop!
Heel fijn dat het gelukt is!!!! Nee bij ons is geen oorzaak van de miskramen, ik heb wel een hormonale afwijking mr dat heeft hier niets mee te maken. Bij ons is het dus niet het zwanger raken, maar wel het blijven wat niet goed gaat..
Hmm.. Dit geeft misschien nog hoop ook voor mij Woensdag inwendige echo gehad ivm iets bloedverlies. Op echo was vruchtje te zien wat voorkomt als 4 weken. Echter heb ik 2,5 week voor die tijd als positief getest en ga ik er dus vanuit dat het gewoon gestopt is met groeien. Gezien mijn verhaal dacht de verloskundige dat ook Echter blijft het bloeden weg. Donderdag nieuwe echo.. Om te kijken hoe het er voor staat Echter heb ik voor mezelf de zwangerschap al afgesloten maar m'n lichaam nog niet.. Of zou et dan toch nog positief kunnen zijn? Hier ook eigenlijk geen verdere symptomen
Oh @Mie88 wat naar ook.. die onzekerheid is slopend hè..spannend dat je donderdag ook mag. Zal voor je duimen op n mooi gegroeid vruchtje.
Je zou nu toch wel een vruchtje verwachten ? Al dat niet met een kloppend hartje dat is voor nunzo'n kantelpunt. Prikken ze geen hcg om de oploop te volgen?
Wanneer had je positieve test? Hier 14 mei positief.. Wel extra vroege maar was na mijn idee al week overtijd (3april laatste menstruatie) 24 mei positieve test mvm 31 mei dus echo met mededeling prille zwangerschap.. 4 week..
Wat vervelend dat er geen oorzaak is gevonden voor de herhaalde miskramen. Wel alle onderzoeken gehad, inclusief stolling, schildklier, immunologisch en chromosomen? Kan toch geen pech meer zijn na zoveel...
Hmm dan zou he idd verder zijn? Ik 13 mei positief (16 april eerste dag laatste menstruatie) de 13 was n knaltest. Zo balen dit he
Enige wat we nog kunnen doen is chromosomaal.. dus dat is iets om hierna nog te bespreken. Hadden die keuze uitgesteld, omdat we hoopten dat het goed zou komen.. Nee lijkt mij ook geen pech zeker ook gezien mijn leeftijd van 31