Heeft iemand ervaring met de babywatcher? Een echo apparaat dat je voor een week kan huren? Ben aan het twijfelen 😄😄
Net de site gecheckt. Jammer dat je er maar 2 weken per keer kan gebruiken, ik zou hem de hele zwangerscgap willen hebben. I, zou het doen.
Waarom zou je dat willen? Dan heb je het ding voor twee weken, kunt de beelden niet interpreteren dus gaat je druk maken om niks. Vervolgens moet er door een deskundige een echo worden gemaakt omdat je je druk maakt. Ik geloof niet dat ik dat zou hebben gewild tijdens mijn zwangerschappen.
Precies! Het klinkt zo leuk maar net als het gebruik van een doppler vind ik dit iets voor de professionals!
Ik zou het niet doen. Je hebt te weinig kennis om de beelden te interpreteren. In plaats van dat het gerust stelt, zal het juist onzekerheid en vragen oproepen. Het is niet even rustig kindje kijken, ben ik bang. Ik denk dat artsen en verloskundigen het ook geen aanrader vinden. Twee weken lang met een echoapparaat op je buik, lijkt me ook niet helemaal gezond.