Ik vind de tweede echo ook een ventje hoor. Als je goed kijkt dan zie je een balzakje met streepjes. Dus ik zeg op beide foto 's een jongen.
+1. Piemeltje kan natuurlijk even naar boven gevouwen zijn. Lijken mij meer balletjes dan schaamlippen.
Ik zeg : een jongen !!!! op foto 2 zie je de balzak (met dun streepje in het midden lopen) en de piemel is niet zichtbaar op deze echo, maar zit er zeker wel en is buiten het beeld gevallen!
Het is inderdaad heel raar. Maar foto 1is een piemeltje en die kan er nu echt niet vanaf gevallen zijn
Ik vind de 2e echo echt niet op een hamburgertje of koffieboon lijken hoor! Daarbij lopen de lijnen dus niet helemaal tussen de benen door! In vergelijking met de echo van onze meid zou ik zeggen dat het echt een jongen is.
ik heb nog eens heeeeeeeeeeel erg ingezoomd. denk ook wel dat dit echt een jongen is! dat piemeltje op foto 1 kan niet zomaar afgevallen zijn. en op foto 2 zie je idd volgens mij flinke balletjes zitten.
Soms kunnen echo's voor veel verwarring zorgen.Een kennis van mij kreeg bij 3 echo's te horen: Jongen en ze is bevallen van een dochter! Kun je nagaan .. 20 weken echo zaten ze er naast, pretecho en toen elders nog een pretecho laten maken en allemaal zeiden ze Jongen!
Spannend topic zeg!! Foto 1 is overduidelijk een jongetje Foto 2 lijken schaamlippen maar is volgens mij een gerimpelde balzak. Als een jongetje de benen bij elkaar knijpt kan ook de balzak 3 streepjes vormen zei de gyn en echoscopiste
Ik vind die 2 de foto ook niet overduidelijk een meisje, ik vind het koffieboontje ook wat assymetrisch etc. Ik denk een balzak die naar voren staat en daarachter zijn piemeltje..... Ben benieuwd naar de 2de echo.
Dat vind ik dus ook. Misschien zit het piemeltje op de tweede foto tegen zijn buikje gedrukt waardoor 'ie even uit beeld is.
Ik denk ook een jongen. Balzakjes zijn op deze leeftijd nog niet altijd gevult en kunnen dus plat en rimpelig zijn. Je ziet een super rechte lijn van voor naar achter wat ik denk de naad is die doorloopt naar de billen. piemeltje kan naar voren gevallen zijn of net buiten beeld. Bij een meisje zitten de straalbrekers dichter bij elkaar en Is het een duidelijk hamburgertje die ik niet terug kan vinden