Hallo, Ik ben bezig met een digitaal fotoboek van mijn zoontje en nu wilde ik ook echo's er in stoppen. Als ik ze thuis inscan is de scan helemaal niet mooi. Heeft iemand tips voor een digitaal album? Bedankt!
Ook hier een foto laten maken van de echo door een fotograaf. Zij scanden hem in met hun apparatuur wat natuurlijk veel beter is dan die van mij dus wellicht zo ook wel (tegen betaling) digitaal te regelen?
En wat ik me bedenk, als je een meewerkende vk hebt.. Volgens mij slaan zij ze op.. Misschien kan zij ze mailen? Oh, zie nu net dat je zoontje al 8 maanden is.. Geen idee hoelang zoiets in het systeem blijft
Kijk uit met zelf scannen. Had een vriendin van mij gedaan en de halve foto was vervormd door de warmte! Hoeft natuurlijk niet bij jou te gebeuren, maar ik geef het toch even mee. Gewoon een foto van foto nemen.
hier alle echo's ingescand, dat waen er zo'n beethje 25. Was even zoeken naar de juiste instellingen, maar toen ik die had waren ze prachtig!