Hoi, In het ziekenhuis had ik met 18 weken en echo ivm wat complicaties. Nu kreeg ik de volgende foto mee waarop het geslacht te zien is. Ze zei het is een meisje. Maar wat steekt er dan uit? Is dit niet een jongetje??
goh ik kan de foto niet zo goed plaatsen. het lijkt op een piemel., maar is wel vrij klein vind ik , ofwel is mijn zoon heel ferm geschapen haha
Waar kijken we naar?? Is dit een pottyshot? Dan kan het zowel een jongen als een meisje zijn.... het kan namelijk ook de navelstreng zijn . Ik gok overigens idd op de navelstreng gezien de vorm en dan zou het idd een meisje zijn.
Omdat losse onderwerpen over geslachtsbepalingen niet zijn toegestaan doe ik deze dicht. Ik zag dat je het grote Potty shot topic al hebt gevonden.