Hoi! Ik ben nieuw op dit forum. Zijn er meiden die een 20 weken echofoto in hun album hebben staan waarop je kunt zien of het een jongen of een meisje is? Wij hebben de echo gehad en wilden niet weten of het een jongen of meisje is, maar ik ben nu zo enorm nieuwsgierig dat ik de echofilm heel goed heb bekeken of ik het kan ontdekken of niet. Ik heb een keer gedacht te zien dat het een jongetje is maar ook een keer een meisje. Ik zoek nu dus wat beter vergelijkingsmateriaal. Ik heb al op internet gezocht en ook al wat gevonden maar ik kom er nog niet uit. Hoop dat ik jullie foto's mag zien! groetjes zonnetje
ik heb zelf geen foto, geen kindje, geen zwangerschap. maar wil je het nu toch weten? je kunt ook de vk vragen hoor. zij weet het wel! haha
Hoi, Net als jij wilden wij niet weten wat het zou worden, maar toch thuis de dvd een paar keer bekeken en toen zag ik al een aantal keer ''de 3 streepjes" voorbij komen tussen de beentjes...maar moet wel zeggen dat we bewust die momenten eruit gepikt hadden anders hadden we het ws niet gauw gezien! Mijn echo staat niet in mijn album maar op de echo-galerij, op pag 3 dacht ik, van tam24. Hij is gemaakt bij ruim 26 weken en heel ws krijgen wij over enkele weken een mooie dochter!
Ik heb een foto van een meisje (uiteindelijk toch een jongetje, fout gezien dus) en een jongetje (en dat kopte) in 3d in mijn album.
Dankjulliewel! ik begin steeds meer te denken dat we een jongen krijgen! en vorige week dachten we nog een meisje te zien haha. maar die foto's van jullie helpen goed! wie weet gaan we nog een pretecho laten maken om het zeker te weten. spannend he allemaal! vinden jullie het leuk om te weten wat je krijgt? of is de verrassing leuker? groetjes!
Ik vind het bij de eerste leuker om het spannend te houden en dat was geweldig. Nu hebben we voor de andere 2 kinderen het geslacht wel gehoord zodat het voor hun wat tastbaarder is. Nu je toch al bezig bent met wat het wordt en het toch wel graag wil weten volgens mij kan je dan beter een pretecho laten maken. Je hebt er zelf niet voor gestudeerd en een piemeltje/balzakje op de echo zou zomaar een navelstreng kunnen zijn.
Waarom bel je niet gewoon de VK en vraag je welk geslacht jullie kindje heeft? Zij weet het echt wel hoor..
Ik denk niet dat de verloskundige het weet, want wij hebben de echo bij een echopraktijk gehad en hebben zelf het verslag ervan meegenomen en aan haar gegeven. En daarop staat: geslachtsdelen: normaal. Vind het ook gewoon wel leuk om het zelf uit te zoeken nu, en als we het echt niet meer volhouden gaan we natuurlijk zorgen dat we het te weten komen door een pretecho te laten maken.
wat je ook kan doen is de dvd op pauze zetten als je het denkt te zien en dan een foto ervan maken en ons laten kijken hahahaha grtz Ramona
hoi ja dat is goed! ik heb er afgelopen weekend al foto's van gemaakt, dus ik zal mijn 2 twijfelgevallen erop zetten. moet nu nog even werken maar zal het eind van de dag doen, ben heel benieuwd! groetjes!
hoi ja dat is goed! ik heb er afgelopen weekend al foto's van gemaakt, dus ik zal mijn 2 twijfelgevallen erop zetten. moet nu nog even werken maar zal het eind van de dag doen, ben heel benieuwd! groetjes!
hoi ik heb 2 foto's in mijn album gezet. ik ben benieuwd wat jullie ervan denken. (misschien is het zelfs niet eens de onderkant van het kindje maar een dwarsdoorsnede van de buik haha! ) dankjewel alvast he!
Bij de eerste foto denk ik een jongetje. Bij de tweede lijkt het een meid daar zie je heel duidelijk een aantal streepjes maar ik twijfel of dat niet de dwarsdoorsnede van het buikje is dus ik ben bang dat je niks hebt aan mijn advies