echo umcg

Discussion in 'Onderzoeken en echo's' started by patries88, Jan 21, 2014.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Stiertje73

    Stiertje73 VIP lid

    Feb 27, 2011
    5,738
    268
    83
    Leuk om daar een beetje over te dagdromen. Ik weet nog wel iets leuks. Zo rond 12, 13 weken is het begin van de geslachtsorganen te zien op echo's. Dat begint bij jongens en meisjes ongeveer hetzelfde, met een soort uitstulping, in het Engels 'nub'. Nu is er de 'nub-theorie', die beweert dat de hoek waarin die 'nub' staat, iets zegt over het geslacht van het kind. Toen ze bij mij een echo maakten voor de nekplooimeting, hebben ze op mijn verzoek ook naar die nub gekeken. De gynaecoloog dacht toen een meisje, en dat is dus ook uitgekomen.
    En anders weet je het met de 20-wekenecho.
     
  2. patries88

    patries88 Lid

    Mar 10, 2011
    88
    0
    6
    Oooh leuk om te weten! Zal het proberen te onthouden! Denk zelf namelijk ook een meisje. Maar meer als de helft denkt jongen!
     
  3. elsje

    elsje Actief lid

    Dec 4, 2011
    369
    0
    0
    NULL
    NULL
    Hey Patries. Ik heb nog een extra echo met zes weken gekregen omdat ik al eerder een miskraam heb gehad. Mijn ervaring met het UMCG is erg goed qua patiëntvriendelijkheid. Vertellen wat je dwars zit en dan is mijn ervaring dat ze goed met je meedenken.
     
  4. Lieke84

    Lieke84 Fanatiek lid

    Jun 1, 2011
    3,016
    2
    38
    Ja hoor, als je een goede echo hebt met kloppend hartje krijg je een foto van de echo mee! Succes!
     

Share This Page