Ik heb net de resultaten van mijn bloedtest ontvangen. Vorige week werd er bloed afgenomen en in combinatie met de nekplooimeting (die was tussen 1,8 en 1,9 mm) geeft dat een risico van 1 kans op 2049 ivm Down Syndroom. Ik ben 36 jaar. Is dit een goed resultaat ? Kennen jullie je resultaten ?
Ik denk dat dit n gemiddeld resultaat is hoor, er zitten hier een paar op t forum waarbij de kans 1 op 50 was bijvoorbeeld. Bij ons was t 1 op 50.000 en dan nog.. t is een schatting he!
Dat is zeker een goed resultaat. Het wil zeggen dat 1 op de 2.049 paren met exact dezelfde uitslag als jullie toch nog een kindje met het Syndroom van Down krijgt. Dat is echt prima!
Dit is zeker een goed resultaat..alles hoger dan 1:200 (dus 1:100, 1:75 etc) betekend een verhoogd risico..