Een tijdje geleden heb ik een foto laten zien van mijn 20 weekse echo, met de vraag wat iedereen dacht, iedereen inclusief mijzelf dachten een jongentje, er was zelfs iemand die de echo presies haar eigen vondt, dat een jongentje is. Maar niks is minder waar, ik ben alsnog naar het echocentrum gegaan en zei zeggen wel, een dochtertje! Hartstikke leuk natuurlijk, het is denk ik gewoon toch nog vrij lastig te zien, misschien kun je het alleen het beste zien op een 3d echo.
Vind het een slechte geslachts echo als ik eerlijk ben, ik zie geen jongetjes onderdelen maar zie ook niet de klasieke hamburger.
Ook ik zie geen meisje hierin heb je geen gerichte foto je moet echt in dit termijn een hamburger zien bij mijn meiden was dit in ieder geval
Misschien begrijp ik het verkeerd, maar ben je naar het echocentrum geweest met deze foto, of hebben ze daar een nieuwe echo gemaakt? Op deze foto is het niet/heel moeilijk te zien. Uiteraard kijken ze er daar met andere ogen naar. Het beste is een 'potty shot' (alsof je vanuit het potje naar de onderkant van de baby kijkt). s
Moeilijk te zien.Het kan zomaar een meisje zijn en dat de schaamlipjes was opgezwollen zijn.Lastig is dat wanneer ze het niet helemaal duidelijk kunnen zeggen. Ik zou nu voor een meisje gaan want een overtuigende piemel zie ik niet en ik denk dat nu de schaamlipjes wat gezwollen zijn.