Goedemorgen allemaal, Ik heb sinds een paar weekjes last van een aambeitje door moeilijke stoelgang. Vanmorgen met naar het toilet gaan bloede hij, kan dat kwaad, ik heb nog nooit een aambei gehad! Liefs Palmie
Goedemorgen, Nee, dat kan gelukkig geen kwaad. Als je er last van hebt/krijgt werkt Curanol heel goed. Dit kun je bestellen via je verloskundige of via de website van de producent (even googlen).
ik heb het pas besteld via de site en had het de volgende dag al binnen! Ideaal aangezien ik het naar buiten gaan met die sneeuw niet altijd zo zie zitten...
Ik heb er niet ééntje, ik heb een hele tros! Ik had ook curanol besteld, maar vond het zo stinken dat ik er van over mijn nek ging. Iedere keer als ik naar het toilet ging dan rook ik dat spul. Ik heb nu een crème via de huisarts gekregen. Het laat ze niet slinken, maar haalt wel de pijn of jeuk weg.
Curanol zalf stinkt inderdaad verschrikkelijk. Ik heb nu de tabletten, werken erg goed! Neusspray erop spuiten schijnt ook te helpen.
Ik heb gewoon sperti gehaald. Ik weet dat met de bevalling de meeste vrouwen last krijgen van aambeien. Bij mij heeftie niet gebloed en heeft ook geen pijn gedaan en jeukte ook niet. Heb dus gewoon optijd gesmeerd. Maar prettig is het inderdaad niet.
Ik heb er altijd al eentje, dus dat zal nog wat worden straks! Overigens kan het niet zoveel kwaad. Als je last hebt van jeuk of bloed kun je er inderdaad wat aan doen.