Dit jaar een nieuwe nepperd. Onze oude nepboom hebben we 2 jaar terug verkocht en toen de afgelopen 2 jaar een echte boom gehad. Maar nu dus toch weer een nepperd.
Zeker weten een echte!!!! Heb jaren een neppe gehad, maar nu sinds 2 jaar een echte en ben helemaal om!!!
Als we onze nepperd ooit nog gaan vervangen, koop ik er een met de lampjes er al in. Wat een topsport, ik presteer het ieder jaar weer om met kerstboom en al in de vensterbank te belanden. Als ik dat gewurg bij een echte boom moet doen, zit er al geen naald meer aan als ik klaar ben met die lampjes.
Hier een nepperd. Een kleintje. Mooi makkelijk, geen naalden en ziet er verder hartstikke leuk uit. De echte vind ik vaak ook niet zo mooi.
Nepperd. Maar wel een hele mooie, grote nepperd. Ik vind een neppe vaak mooier dan een echte, dus vandaar.
Wij hebben altijd een echte gehad maar ik ben dat gezeur van gesleep, naalden en de springende katten in de boom spuugzat! En vindt maar eens een mooie waar de takken in het gelid staan!! Van 't zomer een echte nepperd over gekocht en laatst proef opgezet en ben blij dat ik die heb. Volgende week maandag optuigen!!
Als het een grote is moet het natuurlijk wel een echte zijn.. anders is het geen kerstboom Wil geen stuk plastic met wat ballen eraan in huis Die hele kleintjes vind ik nog wel leuk als ze nep zijn
Wij hebben sinds vorig jaar een nepperd gekregen van mijn opa want hij deed er niks meer mee. Wij zaten toch al in dubio. Vind echt wel mooier en ruikt ook zo lekker. Maar een beetje een knappe boom kost zo 25/30 euro en dat vind ik gewoon echt zonde van ons geld.
Nep, geen naalden, minder gesleep, mooier (strakker, minder gaten in de boom) en uiteindelijk goedkoper.
Vorig jaar hebben we een echte gedaan, dit jaar maar een nepperd gehaald.. Vond het wel moeilijk want voor een fatsoenlijke boom ben je snel een hoop geld kwijt.. Zag een supermooie bij coppelmans.. maar dan was hij wel 350 euro... Ouch.. Toch maar een goedkopere variant gekocht, ook wel leuk. Denk wel dat als we groter wonen wel weer een keer een echte doen maar eerste tijd niet..
Een neppe. Moet er niet aan denken om ieder jaar te sjouwen, hele dagen te zuigen want die naaldjes kruipen overal, het ding dan weer weg te brengen en volgend jaar weer een nieuwe te kopen. Ik heb een mooie boom gekocht voor 30 euro (uitverkoop) en die haal ik uit de doos en duw ik daar midden januari weer eens in en zet ik weer weg. Niks zo gemakkelijk.
Zou graag een echte willen.. Maar met 3 katten waarvan eentje nog maar 16 weken is en als bijnaam "terror" heet, word het hem helaas niet.. Geen echte en geen neppen.. Ik ga dit jaar een grote windlicht kopen en daar zet ik een mini boom in.. voor op het dressoir.. Kennen ze er lekker niet bij pluss de box staat op de plek van de kerstboom voor de rest geen ruimte