Ik weet dat een zeezout badje erg kan prikken in de wondjes van eczeem.. Weet niet of dit ook bij de creme zo is... Wij gebruiken Lanette creme met een zilverpakje voor s'nachts en als het erg is dan teerzalf met een verbandpakje.. Dermatoloog kan je vaak goede adviezen geven!
Helaas kan je eczeem niet 100 procent voorkomen. Inderdaad smeren met een vette zalf wil helpen. Heeft je kindje op dit moment eczeem?
ikzelf vind zout op een wond heel erg prikken, en zou het niet doen. eerder een vette zalf bij de huisarts/dermatoloog vragen
Ons zoontje had grot eczeem plekjes. We zijn hiermee bij de dermatoloog geweest en die heeft een cortisonen zalf voorgeschreven die we een week moesten gebruiken. Alles was mooi verdwenen. Nu enkele weken later, begint hij weer te krabben. Er zijn dus geen vlekjes of wondjes op dit moment. Vandaar dat ik dacht de dode zeezout crème te gebruiken (preventief). Ik wil gewoon niet telkens weer die cortisonen zalf smeren, om maar enkele weken effect te hebben.
Zou ik niet doen.... En idd ga naar een dermatoloog er is van alles om te onderhouden zeezout heeft bij mij iig nooit gewerkt.
Logisch dat het na een week terug komt.. meestal heb je met hormoonzalf een afbouwschema nodig. Informeer is naar een eczeem verpleegkundige in jullie buurt
Dit en als je kindje eczeem heeft blijft het niet perse weg door de hormoonzalf. Het zit in zijn lijf helaas... Is er al eens op allergieen getest?
Voorkomen kan je alleen als je allergeen uitschakelt. Je kan blijven smeren maar als eczeem eenmaal was komt het terug of later niet omdat kindje groeit overheen naar 2-3 jaar. Je kan cecromatogol cream gebruiken (vergoed met recept ha) of van dure la rochey posay atopische huid. Ik heb ook dochter met atopische eczeem. We hadden trimogol hormoon gekregen. We hebben 2 weken dat niet gebruikt om eerst gluten en melkvrij menu doen. Het ging beter maar ging niet weg. 4 dagen cream gebruikt en als nooit geweest is die weg. Nu al 4 dagen steeds dieet en is nog niet teruggekomen. We zien het verder hoe en wat maar als dat accut pijn/jeuk/slaap slecht veroorzaakt dan 4 dagen in zoveel weken gebruiken vind ik zelf okey. Onze dermatoloog trouwens deed wel bloedscreening al is het niet betrouwbaar zei die) weten 1 augustus de uitslag. We deden electroaccopunctuur en daar kwam intolerantie op veel dingen omdat buikje zo geïrriteerd was. Ze drink nu probiotica en op dieet die we gaan volgende maand met diëtiste bekijken (ha gaf verwijzing)
Wij hebben gesmeerd met cetomacrogolcreme en vaseline lanettecreme voor onderhoud, hielp erg goed. Ondanks dat toch af en toe wat aanvallen, vooral bij verminderde weerstand door verkouden, ziek of tandjes. Met 2 jaar er volledig overheen gegroeid. Nu nog wel een gevoelige huid, snel rood en geïrriteerd. Dus nog steeds smeren met vette creme.
Picolina eczeem komt niet alleen van een allergie Rhune heeft je arts niet meer gezegd wat betreft smeren enz ? Want zomaar opeens stoppen met hormaanzalf is niet goed
Een week 'Elocom Lipofiele CR 20G 1MG/G' smeren. Dan stoppen en dan dagelijks insmeren met een vocht inbrengende creme. Maar dat helpt dus niet
Vraag bij vervolgafspraak andere zalf en tegen jeuk koelzalf zonder rozenolie. Ze kreeg van ha ook 2 hormoonzalfen helpen niets. En die van 4x gebruiken alles was weg (ken uit mijn hoofd niet iets met tetrazol of zo)
Ja die heb ik ook maar ik moest niet zomaar stoppen? Beetje vreemd...trouwens goede hormoonzalf deze Er is een site maar weet even niet meer zo snel welke, van een zk waar een smeerschema op staat... Zal eens voor je zoeken. Piccolina je hoeft niet perse op eten en drinken te reageren... Kan ook van andere dingen komen eczeem