ik vroeg me af hoe lang jullie voorheen de pil hebben geslikt en naar hoeveel maanden jullie zwanger waren.
tja aan mijn antwoord zal je niet veel hebben. Ik heb 5 jaar de pil geslikt en toen 5 jaar niet. Dus was al 5 jaar "clean" om het zo even te noemen. In de 2e ronde zwanger. maaaaaar mijn beste vriendin is 12 jaar aan de pil geweest en in de 2e ronde zwanger. Dus alles kan.
hai, toen ik de 1e keer stopte had ik 10 jaar de pil geslikt, en de 3e ronde was ik zwanger.... Nu heb ik 4 jaar de pil geslikt, en dit is de 2e ronde... Nu is het afwachten voor mij... .. fay
Ik was ook 5 jaar aan de pil, ik vergat het wel af en toe, en ben hem dus ook op het eind vergeten en toen was ik zwanger
heb van december 1992 tm augustus 2005 de pil geslikt, toen nog 10 dagen in oktober en van half december 2005 tot 18 januari 2006, dus zeg maar 13 jaar. Mijn eerste menstruatie kwam begin februari, toen begin maart (28 dg), begin april (29dg) (dat waren de testrondes), toen 12 mei (36 dg) en daarna 20 juni 39 dg), zit dus nu in de 3de ronde.
Ik heb 17!! jaar achtereen de pil geslikt! Vanaf m'n 15e... Augustus 2005 gestopt met de pil en nu zwanger voor de allereerste keer van ons eerste kindje!
hoi hoi nou ik heb 9,5 jaar de pil geslikt en ik ben gestopt op 21mei 25mei pilongie 25juni echte ongie na 32dgn en nu weer wachten op mn eike of mn 2e ongie! groetjes krulliewullie!
7 jaar aan de pil met een paar onderbrekingen van een aantal maanden. Nu sinds april gestopt en het was in 1x raak.
Ik heb 22 jaar de pil geslikt. Mijn cyclus is vanaf het stoppen heel regelmatig. Nu 13 rondes verder.....
Ik slikte de pil 3 en een half jaar toen we voor de eerste gingen en was dan ook meteen in de eerste ronde zwanger. Heb daarna 3 en een half jaar een spiraaltje gehad en was toen in de 2e ronde zwanger (eindigde helaas in een mk met 10 weken) 7 weken na me mk was ik alweer 3 en een halve week zwanger. En na de 2e zwangerschap maar heel kort aan de pil geweest en in ronde 3 zwanger. Jeetje...heb wel wat met 3 zeg haha nu ik dit allemaal terug lees
hoi, Ik had ook al 6 jaar de pil geslikt en na de eerste ronde zwanger. de 2de keer ( MK ) na 1 jaar pilgebruik ook van de eerste ronde zwanger. Veel succes iedereen
Ik ben in November gestopt met de pil na 13 jaar aaneengesloten gebruik. En zodra ik zwanger ben ben je de eerste die het hoort!!!!
Wat een hoop dames evengoed die zo snel zwanger zijn geraakt na het stoppen van de pil. Zelf ben ik vorig jaar gestop, na 7 jaar pilgebruik. Ik heb ongeveer een maand of 6 gerommeld met mn'cyclus toen. De eerste ongi liet zo'n 3 1/2 maand op zich wachten toen. Nu 17 mei m'n koperspiraaltje laten verwijderen, 28 mei netjes volgens cyclus ongi geworden en nu alwaar 14 dagen overtijd!
11 jaar geslikt, nu al bijna 2 jaar gestopt...(sept) ik schrik er van als ik dat zo opschrijf...... liefs elfje
Even kijken........ Ik heb 10 jaar aaneengesloten de pil geslikt, en ben ongeveer 3,5 jaar geleden helemaal met de pil gestopt. We zijn pas sinds vorige maand begonnen met het 'klussen'. Erg spannend allemaal. We zijn nu bezig met de 2e ronde, de eerste ronde helaas niet gelukt. Ben benieuwd hoe het gaat lopen! Gr.
Ik heb 16 jaar aaneengesloten de pil geslikt en ik ben 30 juni 2006 gestopt... Ik ben benieuwd hoelang wij erover gaan doen!
hoi iedereen bedankt voor de antwoorden ik heb namelijk zelf de pil 12 jaar geslikt en pas gestopt en ben erg benieuwd hoe lang het bij ons gaat duren. Kan namelijk niet wachten, iedereen om me heen krijgen een baby of zijn in blijde verwachting iedereen die nog niet zwanger is veel succes en goed klussen!