Mijn vriend ging van de week met zijn oor op mijn buik liggen, hij zegt ff luisteren voor de gein. begint ie ineens te lachen zegt ie. Ik hoor gewoon het hartje. Het is uitgesloten dat het mijn hartslag is, want als ik een hartslag zou hebben van 156 zou ik snel naar de dokter moeten. maar hij heeft het nu vaker gedaan, en het is ff schuiven met zijn oor en ik moet heel stil liggen en dan hoort hij het. misschien leuk om te proberen.
Wil niet lullig doen, maar zelfs met n wc rol kan t pas vanaf zo'n 20 weken. Mn vriend hoort t nú zelfs nog niet. Lijkt mij dus onwaarschijnlijk dat t zo is.
Niet elke zwangerschap is hetzelfde he, en mijn vriend heeft aan een kant een slecht oor, waardoor zijn oor aan de andere kant beter is. misschien is dat het wel. anders mag jij me vertellen wat zo snel gaat in mijn lichaam. hij hoort het ook alleen op een bepaald plekje. Ik vind het gewoon heel leuk.
is dat niet een beetje errug vroeg ?wil niet naar overkomen ofzo hoor,maar t lijkt me beetje onwaarschijnlijk. zal wel een slagader ofzo zijn die klinken heel duidelijk.
Zou wel leuk zijn, maar ik ben bang dat de andere meiden gelijk hebben. Denk niet dat dit nu al kan, eigenlijk weet ik dit wel zeker. Bij 13 weken is met de doptone vaak nog moeilijk te vinden. Kwebbel
Volgens mij kan dat niet hoor, Ik denk dat je vriend jou hart hoort. 't is een beetje vroeg om 't zonder doptone te horen. Ik ken je gevoel, ik zal ook willen dat mijn mannetje 't hoort zonder doptone want dat is juist leuk voor je vriend. Nog ff wachten meid, dan kan hij 't horen en kunnen jullie samen genieten.!
Hallo, na mijn idee is het inderdaad een slagader wat je partner hoort en ik heb eens horen zeggen dat je die waarde moet delen door twee, Zou je dat doen dan kom je toch op een redelijke hartslag van jezelf uit. Verder hoop ik dat een deskundige dit aan je kan bevestigen. Als je geluk hebt dan kunnen jullie het over een aantal weken wel horen en misschien als de kleine dan goed ligt ook nog wel voelen. Maar let op ook dan kan het de navelstreng zijn die je hoort/ voelt. Veel plezier en succes in de rest van je zwangerschap. groetjes
haha nee dat kan nog lang niet. ze kunnen het nog maar net met de doptone horen volgens mij ergens met 30 weken kan dat pas
geniet ervan als je het hoort! lijkt me geweldig (en eerlijk...stel je voor dat blijkt dat het niet het hartje is maar iets anders....dan hebben jullie toch nu samen wel heel bijzondere momenten gehad toch?) en met zo'n doptone kun je het ook voor 13 weken al heel helder horen hoor. ligt er aan hoe de baby ligt geloof ik. bij mij was ie in elk geval erg makkelijk te vinden. ik denk dat als 1 oor niet goed werkt dat de ander superscherp kan werken, als musicus geloof ik je verhaal wel
Ik kan het me ook moeilijk voorstellen. Bij mij luisterde de VK met 13 weken met een doptone en zelfs toen was het moeilijk. Waarschijnlijk omdat de baby nog achter het schaambeen lag. Wie weet over een tijdje. Gr Otje
Ik hoorde mijn kindje al met 10 weken heel duidelijk met de angelsound, mijn schoonzus nu 30 weken zwanger moet nog veel moeite doen om het te horen.... Dus ach, voor iedereen is het anders. En inderdaad, als je vriend aan één oor minder hoort, dan is die kant beter afgesloten voor geluid en hoort het andere oor stukken beter! Ik hoor met de angelsound ook altijd de navelstreng vreselijk hard meekloppen, misschien hoort je vriend die wel? Maar dat is dan ook de hartslag van je kindje! Als jij denkt dat het een hartje is, dan is dat jouw gevoel en die is het beste. Dus lekker vaak luisteren en genieten!