hoi dames, Ik vindt het zoo raar,sinds ik zwanger ben heb ik vaak na de 'daad'een branderige gevoel in me vagina hoe zou dit komen en is bij jullie dit ook bekend? tis echt alleen na de daad als ik ff paar weken niet gedaan heb dan heb ik nergens last van,en dan doen we het weer en jahoor weer dagen last van het pepertjes gevoel
Toch een candida?Schimmelinfectie, wat de huid teer maakt en daarom dat branderige gevoel. Ik heb nl al jaren last van candida en dan ook altijd hetzelfde wat jij hebt na de daad. Uitermate vervelende kwaal. Bij mij wordt t na de bevalling ook onderzocht, ook omdat ze denken dat ik misschien lichen sclerose heb.
Je vagina en schaamplippen worden meer doorbloed dan normaal. Daarom heb je waarschijnlijk dit branderige gevoel. Schijnt normaal te zijn tijdens de zwangerschap.
Nou ik heb dat dus ook. Zoiezo helaas een beetje droog daar. Vervelend is het. Volgens de huisarts was het hormonaal...
Vervelend is het wel..ik vind vrijen op zich juist heel prettig steeds, maar nu ik na bijna elke vrijpartij een branderige toestend heb, is het toch minder leuk
Kan niet zeggen dat ik het ook heb, de sex staat hier op een erg laag pitje (Lees: niet) sinds week 25 ofzo. Maar zou idd zeggen dat je nu gewoon wat droger bent en wat gevoeliger door de hormonen.
Ik heb daar alleen last van als ik een schimmelinfectie heb. Voor de zwangerschappen door het stoppen met de pil, de hormonen gaan dan anders werken en dan kan een schimmel (die altijd al aanwezig is) zich beter verspreiden vertelde mijn ha me. En tijdens de zwangerschappen ben ik er ook allert op, omdat het dan ook weer komt door hormonen. Dus... ik zou naar de ha gaan.
het hoeft niets te zijn maar ook ik zou even langs de ha gaan voor controle. Schimmel infectie is idd in de zwangerschap makkelijker op te lopen net als een blaasontsteking. Symptomen kunnen bij beide anders tot uiting komen dan normaal door je hormonen. FF checken dus, beter het zekere voor het onzekere nemen
Het is zeer waarschijnlijk een schimmelinfectie, al dan niet in combinatie met een gardnerella (had ik). Kun je prima medicatie voor krijgen via de huisarts, het is iets waarvoor zwangeren met name vatbaar zijn door de hormonen en dus helemaal niet iets raars of zo. Bij mij was de medicatie alleen niet afdoende, het bleef terugkomen, maar het dagelijks drinken van Actimel heeft wonderen bewerkstelligd. Dan nemen de goede bacterien het over in je darmen en dat is nauw verwant aan de bacterieflora in je vagina. Echt, het had me maanden van getob kunnen schelen als ik dat eerder geweten had... Anyway, de seks is weer fijn en zonder pijn achteraf.