ik heb nu nog lekker verlof, dus de ochtenden verlopen hier heel relaxed. ik wacht rustig af wanneer Gijs wakker wordt, en doe hem op het gemak in badje. maar over 4 weken moet ik toch weer gaan werken en zal ik toch echt om 07.30 thuis moeten wegrijden naar het kdv om op tijd op mijn werk te zijn. hoe doen jullie dat 's ochtends? moeten jullie je kids wakker maken? en geef je dan eerst de fles en dan aankleden? doe je hem 's ochtends nog in bad? hoe lang doe je erover tussen wakker worden en weggaan? ben je altijd op tijd op je werk? wie weet hebben jullie handige tips voor me
Ik sta zelf om 6.15 - 6.30 op. Ik kleed me aan en ontbijt beneden. Tegen 7.00 maak ik mijn zoontje wakker en krijgt hij een papfles. Even kroelen en daarna kleed ik hem aan. Beneden nog even de laatste spulletjes pakken en dan om 7.30 de deur uit richting kdv. Ik leg 's avonds alles al klaar voor de volgende dag, dus tas is gepakt, kleertjes uitgezocht etc. Ook doe ik mijn zoontje 's avonds in bad en op mijn werkdagen douche ik zelf ook 's avonds, dat scheelt heel veel tijd 's morgens. Ja, ik ben altijd op tijd op mijn werk. Dat moet ook wel, want ik sta voor de klas .
In het begin is het even wennen inderdaad, ik moet om 6 uur op als ik moet werken, dan ga ik zelf douchen/aankleden en dan haal ik Louise uit bed om haar te wassen en aan te kleden, ondertussen is vriendlief uit bed en gedouched en zorgt dan dat er brood is gesmeerd en eten voor Louise klaarstaat. Na het eten de auto in en dan breng ik haar naar het kdv en rij dan door naar mijn werk (ik moet meestal nog zo'n 3 kwartier in de auto en dan ben ik rond 8.45 op mijn werk). Kleertjes en spulletjes savonds al klaarleggen helpt een hoop en Louise gaat savonds voor het slapen in bad.
Ik moet om 7.15 uur op mijn werk zijn. Ik ga er om 5.30 uur af, ga me wassen en aankleden en ga eten. Ik pak dan Sanne haar speelgoed even bij elkaar en zet alles in de auto, speelgoed, extra kleding, voeding, wandelwagen etc. Wel heb ik de tas al de avond ervoor ingepakt dus dat staat klaar. Om 6.20 uur haal ik Sanne uit bed en ga haar wassen. Rond 6.40 uur zitten we in de auto en breng ik haar naar mijn ouders, daar krijgt ze dan haar ontbijt.
Haha, ik lees ff mee, want ik hoef bijna nooit vroeg te werken (ambulant hulpverlener, dus deel zelf mijn uren in), maar heb wel 1 keer per maand vergadering en moet dan om half 8 rijden om daar op tijd te zijn... (9 uur, helaas filerijden ). Dat wordt dus nog een hele klus als ik dat volgende week voor de eerste keer mag regelen... @Balou: jeetje, wat vroeg! Respect dat dat je lukt zeg!
Hier gaat het eigenlijk heel relaxt vanaf het begin. Om 7 uur maken wij ons zoontje wakker of hij is al net wakker. Hij krijgt direct de fles. De ene geeft de fles de ander gaat douchen/aankleden. Als die dan klaar is, dan neemt diegene zoontje over en gaat hem wassen met washandje (niet in bad 's ochtends, dat gebert 's avonds) en aankleden. De ander gaat dan douchen en aankleden. Een half uur later is iedereen klaar en gaan we met z'n drieën naar beneden. Kleine gaat dan even in de box en wij drinken dan koffie en ontbijten. Om 7:55 gaat een van ons met de baby richting de gastouder die tegenover ons woont. Om 8:30 uur zit ik op mijn werk. Uiteraard komt er ook geregeld voor dat mijn man veel eerder de deur uit moet omdat hij bijv. een uur moet rijden naar zijn afspraak en dat gebeurt ook regelmatig bij mij. In dat geval doet een van ons het alleen en dat duurt 10 minuutjes langer. Ik heb het nooit als druk ervaren.
Hier ook totaal geen stress 's ochtends omdat ik er nooit vroeg uit hoef. Werk op een leefgroep en daar beginnen de diensten om 14.00 uur. 1 keer in de twee weken op woensdag hebben we vergadering, maar op woensdag heeft mijn man ouderschapsverlof, dus onze dochter kan altijd heerlijk uitslapen. Iets wat ze ook graag doet, vanochtend was het 10.15 toen ze zich meldde. Lijkt op haar ouders....
Dat is precies zoals ik het ook deed! Inmiddels geen fles meer maar brood, maar goed, het ritme is hetzelfde. Wat betreft het badje: dat deden wij sowieso niet dagelijks en als we het wel deden, is het lekker 's avonds, zodat ze lekker loom haar bedje in ging. Je komt vanzelf in een lekker ritme! Ik ben wel benieuwd hoe ik dat straks met 2 van die pukken ga redden
ik moet esmee nog steeds wakker maken als ik moet werken. ik deed toen esmee klein was haar de avond er voor in bad, smorgens had ik daar nooit geen tijd voor ze moest toch om 7 uur in de auto zitten. nu gaat ze zo ie zo al savonds in bad en nooit meer smorgens.
Als ze nog niet wakker is maken we Inge vaak rond half 8 wakker, wij zelf staan rond kwart voor 7 op. Even douchen, brood smeren, thee drinken en krantje lezen. We zorgen dat alles voor haar de avond van te voren al klaar staat (kleren, tasje, melkpoeder e.d.). Om half 8 maken we haar wakker, kleden haar aan en geven haar de fles en nog wat kroelen en spelen. Rond 8 uur brengen we haar weg en gaan we zelf naar kantoor. Badderen doen we lekker 's avonds (altijd al gedaan, dan hebben we namelijk wat meer tijd daar voor) Dus al met al lekker relaxed.
Op dagen dat mijn zoon naar het kdv gaat sta ik zelf om 6 uur op en ga douchen en dan beneden eten. Mijn man is dan ondertussen ook klaar. Rond half 7 zoon wakker maken en aankleden (douchen doen we de avond ervoor), fles geven, nog even spelen in de box en rond 7.05 de deur uit. Bel altijd tegen 8 uur op mijn werk. Het vergt even een beetje planning in het begin maar zaten zo in het ritme. De avond van te voren heb ik alles al klaar om mee te nemen. Scheelt weer denkwerk op de vroege ochtend.
hier gaat de wekker om 05,00 dan ga ik koffie zetten eten maken en mijn man ze tas in pakken. mijn man loopt ondertussen met de honden om half 6 kwart voor 6 gaat mijn man de deur uit dan rond 6 uur komt mijn dochter om de fles dan dochter wassen en aankleden en even lekker spelen met haar dan gaat ze meestalnog even slapen dan ga ik me wassen aankleden! mijn dochter der tas inpakken enz nog een kopje koffie en dan om 7.15 gaan we in de auto naar oma toe ik ben altijd op tijd op me werk als ik vrij ben gaat het ook zo alleen dan gaan we als me dochter gegeten heeft samen nog even teru naar bed ik ben idd benieuwd hoe het over 6 maanden zal gaan als de 2de erbij is hihi
op de dagen dat we beiden werken gaan we er 6u10/6u15 uit. Meestal is Thomas dan al wakker (helaas een vroege vogel). Eén van ons kleedt hem aan (badderen doen we 's avonds) en gaat met hem naar beneden om vast pap te geven terwijl de ander onder de douche gaat. Als de één klaar is met douchen dan kan de ander terwijl Thomas nog eventjes in de box speelt. Wij ontbijten dan snel even en maken lunch klaar om mee te nemen. Rond 7u10/7u15 willen we echt wel de deur uit zijn. De dagen dat ik neit werk zijn we er meestal net zo vroeg uit helaas, aangezien Thomas gewoon geen lange slaper is. Wel blijven we dan lekker in pyama en kan alles wat rustiger aan.
nou als ik vrij ben ga ik niet om 5 uur mijn bedje uit hoor! dan brengt mijn man een flesje en onze dochter mag ze heerlijk bij me knuffelen en drinken
Bij ons was het ook even zoeken naar een prettig schema. Wij hebben wel de mazzel dat we pas om 8.30 uur de deur uit moeten. Staan altijd om 7.00 uur op. Eerst zelf douchen en boterham eten. 7.30 uur wordt ons mannetje wakker, kattenwasje, aankleden en voeden (gaat 's avonds in badje). Leg ook altijd alles de avond tevoren alles voor hem klaar. 8.15 klaar en in de maxicosi, 8.30 rijden. 9.00 uur kdv 9.05 ben ik op werk.
Ik hoef maar 2 dagen vroeg op te staan gelukkig de rest werk ik in de avond Maar mijn ochtend ritme is 5.45 opstaan Douche aan, senseo aan. lichten aan Douchen Aankleden Koffie drinken en ontbijten Spullen klaar zetten 7.00 Quinn uit bed halen Aankleden Mn man is dan uit bed en die maakt de papfles voor Quinn en voor mij nog een kop koffie Even lekker kroelen met Quinn Hij even spelem De laatste spullen pakken en dan om 7,45 de deur uit
Als ik moet werken ga ik om 6.15 uur het bed uit. Zorg eerst dat ik zelf helemaal klaar ben, douchen, eten, enz. Vriendlief gaat er ook om 6.15 uit. Om 7.00 uur maken we ons mannetje wakker, schone luier, aankleden, jas aan. Om 7.15 gaan we de deur uit. Hij krijgt zijn bord pap op het kdv. Rond half 8 ga ik richting school, daar ben ik rond 7.55. Woensdag om de week is ons mannetje bij mijn moeder. Zij is om 7.15 bij ons thuis en wacht totdat Shane wakker is. Daarna gaat ze meestal richting haar eigen huis, waar ik hem 's middags weer ophaal. Zoals eerder al vermeld, ik zorg er ook 's avonds voor dat alles al klaar staat, hoef ik dat 's morgens vroeg niet meer te doen.
Gelukkig hoeven we hier maar één dag in de week op tijd de deur uit en dat is de maandag als het mannetje naar het kdv. Ik haal hem zo rond 7:30 uit bed, aankleden en eten. Zelf sta ik dan om 7:00 op zodat ik me ervoor kan wassen, aankleden en een bakje yoghurt naar binnen kan werken. Om 8 uur ga ik het huis uit (manlief brengt weg) en dan ben ik voor 9 uur op werk. Ik heb gelukkig flexibele tijden en op z'n vroegst heb ik om 9 uur afspraken, die haal ik altijd Op maandag doen we wel makkelijk: een papfles (gaat lekker snel). Andere dagen krijgt hij pap uit een bordje met fruit.
bij ons gaat het best wel chill, desondanks we toch soms om 7:00 klaar moeten zijn. Moet wel zeggen dat we iedere avond wel even bespreken hoe we het gaan doen. 3 dagen in de week gaat 1 van ons rond 7:45 de deur uit. Manlief gaat eerst douchen, ik geef haar de fles in bed en daarna gaat mijn man Ymke aankleden en met haar naar beneden. Dan zitten we nog even. Morgen moet hij wel om 7:00 met haar de deur uit en dan geef ik haar de fles en kleed haar aan. Dit alles is maar 3 dagen in de week gelukkig!