Ik kom er net achter dat ik waarschijnlijk toch echt zwanger ben. Heb van de week twee neg. testen gehad en vandaag, voor de lol de laatste test gedaan die ik in huis had. En warempel: ik zie een vaag 2e streepje... Van de week nog een test halen, mijn man kan het niet geloven. Ik ook niet trouwens. Wel ontzettend spannend na een miskraam bij 6 weken.. Hopelijk verloopt alles nu beter!
Nou helaas... vandaag weer getest ivm lichte streep.. Vandaag helemaal geen streep. Ik voel me klote! Hoe kan dat nou? Eerst 2 neg dan een pos en dan vandaag weer een neg.. Ik begrijp er niks van. En ook nog geen bloed..
Och jee, ik lees net je bericht! Wat kl*te nou! Het spijt me echt voor je. ik hoop dat toch gaat blijken dat je wel zwanger bent en als dat niet het geval is, het de volgende ronde wel raak is.' Heel veel sterkte, liefs Ellen
Hai, ben ook zwanger maar bang dat het weer mis gaat. Vandaag echo gehad en die was goed.Pijn in mijn borsten is minder geworden en ik ben bang dat dat niet goed is. Ik wil genieten maar kan het nog niet ben nog te bang! Gr Els
@Nikton: dat is wel érg vreemd Heb je bij die positieve test niet te lang gewacht met kijken? Misschien dat er tóch nog wat HCG van je vorige zwangerschap in je lichaam zat? Ik zou even afwachten of je deze week ongesteld wordt of niet. In het weekend anders nog een testje wagen. Ik wens jullie heel veel succes, sterkte en alles wat erbij komt kijken en hoop voor jou dat je gewoon zwanger bent!