Het trekkerige gevoel is zo naar.. pff.. Ik hoop dat als ik vanavond ga slapen het morgen minder is. Heb nu ook een meisje met waterpokken in de klas. Ik heb ze al gehad, dus kon geen kwaad zei de vk. Welkom MamSte!
Welkom Manste! Wij zijn net terug van de echo, was echt een heerlijke ervaring! De assistente kreeg de nekplooimeting niet goed gemeten, dus hadden we zeker een half uur echo :-D uiteindelijk is de gyn erbij gekomen, zij was ook precies veel beter in het echo's nemen, want het beeld was meteen een stuk duidelijker. Het hartje klopte goed, de nekplooi was perfect, het neusje ook. Echo zegt nu 12w4d, dus 4 dagen vooruit
Wat een mooie echo pinkie! Was deze voor de combinatietest omdat de nekplooi ook gemeten is? Had je al eerder bloed laten prikken dat je meteen uitslag kreeg? Ik moet de 8ste daarvoor, vind t spannend! Bloed wel al laten prikken en dan zouden we meteen de kansberekening te horen krijgen na de nekplooimeting. En meten ze bij de nekplooimeting altijd nog een keer het kindje op dan dat je uitgerekende datum ook nog aangepast kan worden? Hier al twee posititiebroeken besteld en twee nieuwe bh's moeten kopen past allemaal niet meer blij dat ik niet de enige ben zo te horen haha
Bij ons in Belgie bestaat er niet zoiets als de termijnecho, ze noemen het gewoon de eerste trimesterecho en die gebeurt altijd rond 12 weken zodat de nekplooi ook gemeten kan worden. Bij mij hebben ze dus wel gemeten Ik heb vandaag pas bloed laten trekken (want bij de vorige afspraak was mijn man er niet bij, en wou eerst met hem bespreken of we de combinatietest zouden doen) dus het uiteindelijke resultaat van de combinatietest weten we pas maandag, maar de gyn zei dat het er op basis van de nekplooi en het neusje al heel goed uitzag
@pinkie; mooie echo! Fijn dat alles er goed uit ziet! @hier; ik heb sinds deze week toch ook maar zwangerschapsbroeken aan. Ik "pas" nog net in mijn gewone spijkerbroeken. Maar ik zit de hele dag op kantoor en dan gaat de knoop toch irriteren Dit is toch fijner.
@Pinkie: wat een prachtige echo! Ook gaaf dat ze zo de voetjes voor je op de foto hebben gezet, zo schattig! @Mimi: Kan het ook zijn dat het je darmen zijn? Ik had er dus 2 dagen last van, maar ben erachter gekomen dat het toch mijn darmen waren... haha!
Ik had de foto van de echo in het NUB topic gezet, en daar zijn al drie mensen die zeggen dat het een jongen wordt. Vraag me nu af hoeveel geloof ik daaraan moet hechten :-D
Leuke echo Pinkie! Spannend Melk84! Ik heb vandaag 2 positiebroeken en een stretch-bh aangeschaft en man oh man wat zit dat comfortabel! Diegene die positiekleding heeft uitgevonden verdient echt een nobelprijs!
In principe passen ze na de termijnecho de uitgerekende datum niet meer aan. Dat is de datum die ze aanhouden. Hier had ik twee weken van tevoren bloed laten prikken en de uitslag van de nekplooimeting werd opgestuurd zodat ze daar met beide uitslagen een kansberekening konden maken. Wij kregen diezelfde middag nog de uitslag. Mooie echo Pinkie!!
Mn darmen borrelen wel. Heb ook pds, maar dit voelt meer als oprekken. Als ik rust houd wordt het beter heb ik gemerkt. Op tijd naar bed vanavond en nu lekker met dr beentjes hoog.
Oja! 22 april hebben we de geslachtsbepaling echo. De beide oma's gaan ook mee. Ben dan 15.2. Spannend!
Pinkie, mooie echo, ziet er leuk uit, vooral die aparte van de voetjes . Fijn toch de 4 dagen extra? Ik vind de theorieën achter NUB en skull wel leuk maar ik vraag me ook af hoe vaak ze hier het goed gokken. Misschien helpt een maat groter voor blouses? Ik heb van mezelf voor mijn omvang grote borsten. Meestal heb ik alleen vanwege het laatste een M nodig (soms zelfs een L als de trui toch wat strak valt). Maar ik moet wel eerlijk bekennen dat ik geen blouses meer draag omdat het tussen de knopen altijd gaapt. Gewoon wat passen en kijken hoe het om je buik en borsten valt. Manste, welkom. Fijn dat toen je medicijnen kreeg het toch snel gelukt is. Mijntje, ik geloof dat de eerste 12-13 weken alle kindjes ongeveer even hard groeien en ze zo nog een datum kunnen bepalen. Daarna kan het niet meer zo nauwkeurig. Maar uiteindelijk komt hij toch wanneer die zin heeft Zijn er hier trouwens veel die willen weten wat het gaat worden? Of al een voorgevoel hebben? Vandaag nog een gewone broek gekocht. Mijn buikje is nog ver weg. De kleine ligt bij mij ook naar achter, bij de echo moesten ze ook duwen om hem in beeld te krijgen dus zal ook daar wel iets mee te maken hebben.
@Mimi: Oh wat leuk! Jullie hebben veel meer echo's daar, of niet? Mijn volgende echo is pas met 20 weken! Hoop dat het weeiige gevoel in je buik snel over is!
Lysta ja, een maat groter zou wel helpen, maar ik wil geen 'gewone' kleren meer kopen als ik daar over een paar weken toch niet meer inkan... Maar voor positiebovenstukken is het nog wat te vroeg denk ik, denk dat die echt nog gaan flapperen :-D Ik draag nu dus maar vooral kleedjes Mimi spannend de geslachtsbepaling! Kunnen ze het met 15 weken zeker zien?
Hay Lin, wij hebben veel echo's ivm overlijden van ons eerste kindje bij 23 weken zwangerschap. Alleen de pretecho hebben we zelf ingepland. Tot 20 weken krijgen we waarschijnlijk om de 2 weken een echo vanaf donderdag. Heeft ook deels met mijn angst te maken en omdat ik nog weinig vertrouwen heb. Hopelijk heb ook vanaf donderdag meer rust als ik hoor dat de nekplooi goed is. De vk gaf vrijdag al wel aan dat het neusbotje er goed uit zag. Dat geeft ook al iets rust. Als ik mij rustig houd merk ik dat het gevoel in mijn buik ook minder wordt. Ga zo lekker naar bed. Zijn er morgen nog echo's? Hier morgen een lange dag, als ik thuis kom gelijk naar bed en dan is het zo donderdag. Slaap lekker!
Pinkie, dit bureau doet het vanaf 15 weken. Ik belde en zei dat ik morgen 12 weken ben. Ze ging zelf rekenen en gaf aan dat 22 april goed was. Ik hoop dat we het dan kunnen zien! De oma's gaan ook mee. En anders mogen we een week later kosteloos terug komen. Ik koop ook geen wijdere kleren meer. Ik heb mijn positiebroek en nog niet aan, bang dat ouders toch iets gaan zien. Had er gisteren wel 1 aan en voelde toch zo veel fijner als de broek van vandaag.
Welkom nieuwe meiden! Gezellig! Wat een mooie echo's weer! Opzich zitten ze in het NUB topic vaak wel goed, maar vraag me ook af in hoeverre het gewoon gokken is hoor Wij hebben vanavond weer een echo gehad, alles was goed. Lekker druk beweeglijk kind. Pff nu lekker slapen, hele planning is overhoop gebracht door een lekke band van de auto..ben kapot!