Wij hebben KPN, maar kan niet zeggen dat die echt super is. Verbinding heeft er al een aantal keer uit gelegen en onze digitale TV werkt ook niet altijd even goed. Om over digitenne nog maar te zwijgen... (Ik woon in Sneek)
Wij hadden eerst ook dat Digitenne, maar dat werkte bij ons ook niet. Als ik de koelkast open deed dan begon de tv te storen, nu hebben we dat Interactieve Tv van KPN en dat werkt uitstekend. Dat gaat over de kabel. En je kunt via de tv films huren, is helemaal super en lekker makkelijk.
Nouja dat hadden wij ook met digitenne, nu staat het kastje boven op het richeltje (buiten) aan de voorkant van het huis in een plastic zakje Moet trouwens zeggen dat het internet verder wel goed is, afgezien van het uitvallen, het is in elk geval lekker snel.
Je hebt ook van die speciale antennes voor buiten van digitenne. Die kregen wij van Kpn nadat we geklaagd hadden dat het bereik zo slecht was. Dat ging al iets beter toen