hoi allemaal

Discussie in 'Even voorstellen' gestart door eefje83, 21 dec 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. eefje83

    eefje83 Lid

    20 dec 2008
    60
    0
    0
    Ben nieuw hier, maar ik heb al ontzettend veel gehad aan deze site. Ben nu voor een maand gestopt met de pil en moet nog een weekje wachten of ik zwanger ben of niet. Ondertussen snuffel ik lekker rond op deze site en kom ik al veel te weten over zwangerschappen enzo. :)
     
  2. mounia

    mounia Fanatiek lid

    15 aug 2007
    4.194
    35
    48
    Vrouw
    Nederland
    welkom en succes!

    gr mounia
     
  3. mamv1

    mamv1 Niet meer actief

  4. Xmas06

    Xmas06 Niet meer actief

  5. mama droom

    mama droom Nieuw lid

    15 dec 2008
    2
    0
    0
    Hoi Hoi,

    Ik ben ook nieuw hier, ben 23 jaar en ook 1 maand gestopt met de pil en nu echt aan het 'proberen'.
    Op 31 december heb ik mijn NOD, ik weet dat de kans klein is bij de eerste keer..............maar zou het wel heel erg leuk vinden.
     
  6. wendje

    wendje Lid

    17 nov 2008
    84
    0
    0
    studente
    arnhem
    welkom en suc6
     
  7. eefje83

    eefje83 Lid

    20 dec 2008
    60
    0
    0
    Heel veel succes gewenst. Ik vind het wel spannend zeg! Nu ik eenmaal weet dat ik zwanger kan worden wil ik niks liever :D
     
  8. mama droom

    mama droom Nieuw lid

    15 dec 2008
    2
    0
    0
    ik kan het me helemaal voorstellen. Ik kan ook nergens anders aan denken. Overal zie ik baby's of bedenk ik me hoe het zou zijn.........................................een heel leuk gevoel, maar ook wel spannend. Ik probeer wel gewoon nuchter te blijven, de eerste keer is de kans toch wel klein.
     

Deel Deze Pagina