10 euro, bij voorkeur 1 cadeau per stel. Voor je eigen kind mag het meer zijn. WE hebben niet zoveel trek meer in bergen speelgoed en 6 uur uitpakken,
hebben hier 40euro per kind maar draco krijgt 2dingentjes wat samen 15euro is snapt het toch niet is meer voor de andere 2 om geen argwaan te krijgen hihi
Wij hadden afgesproken om voor sinterklaas een klein kadootje te kopen, en voor kerst ong. 50 euro uit te geven. Maaaaaaaaaaaar we hebben ons een beetje laten gaan en zitten nu rond de 120 euro
Wy hebben geen budget. Dochter heeft een brief gemaakt voor de Sint, we gaan ermee naar de winkel en we kyken wel wat goed is en wat "prul" is. Prul krygt ze dus niet, vind ik jammer om te kopen... Iets dat na 2x al stuk is hè. Dus we zien wel aan welk budget we komen. Tel ook niet na ...
Ik heb alles al binnen voor ong. 25,-. Tip: ruilen in je omgeving van ongebruikt speelgoed/puzzels etc
Wij vieren sint met familie en lootjes trekken, doen 50 euro p.p. maar wordt niet heel strak gehanteerd. Als ik iets superleuks zie wat het totaal 60 euro maakt is dat ook niet erg, adnersom hoeft het ook niet per se 50 euro te zijn, minder mag ook. Meer een algemene richtlijn.
hier geen budget, koop gewoon wat ik/zij leuk vind. moet wel zeggen dat we haar het eerste 1,5 jaar hebben bedorven met kadoos en ze heeft 6 opa's en oma's dus wilde dit jaar eigenlijk wat rustiger aan doen. Kom het anders niet meer kwijt.
Hier max 50 euro per kind maar ga ook niet blijven kopen tot ik bv aan het bedrag zit. De jongste heeft nu voor 35 euro genoeg leuke dingen dus dan is het ook goed. In de schoen 3 keer een cadeautje rind de 2,50. En voor de volwassenen suprise...20 euro ongeveer en een kleinigheidje ernaast.
We hebben gekeken wat m. Leuk vindt en hij een poos mee kan spelen Hij mag 3/4 keer schoen zetten en doen doen cadeautje en snoepje. In de zak krijgt hij duplo, toet toet, knutsel spullen enzo. Weet niet precies maar ik denk rond de 150 euro. Voordeel van alleen zijn
70 euro per kind van ons (2 kadoos per kind) (de jongste niet. Voor hem geven we ongeveer 30 euro uit, ook 2 kadootjes) Daarnaast schoenkadootjes (6 x per kind circa 50 euro totaal) Daarnaast maximaal 2 kadoos van opa en oma, één van oma, één van oud tante en éen van tante en oom. 7 kadoos dus op pakjesavond. Nu houdt oud tante zich nooit aan de afspraken dus het zullen er wel 8 of 9 worden maar meer niet. Op die manier houden ze wat overzicht en blijft het leuk. Oja, de kado keuze voor dochter heeft bepaald hoeveel het budget is.
Oef.... een budget zou ik eigenlijk ook eens moeten instellen. Maar het is elk jaar weer anders. Ik koop meestal 3 a 4 cadeau's per kind. En volwassen doen we dit jaar niet aan. Met kerst doen we wel aan volwassen maar dan 1 cadeau. En de kinderen krijgen dit jaar 3 cadeautjes. Met verjaardagen hetzelfde verhaal. Meestal 3 cadeautjes. Vind het wel genoeg. Ze worden tussendoor al zoveel verwend.
Hier 25 euro per kind en dan drie keer schoenkadootje onder de 5 euro. Wel geven wij alle neefjes en nichtjes ook een klein kadootje van drie euro p kind en dat zijn er 15, dus kost ook weer wat. De volwassenen doen we met Kerst. Maar ik koop ook alleen nog maar lego/ duplo/ playmobil, geen troep meer. En als het dan net ff duurder is vind ik dat niet erg. Ik probeer wel echt op aanbiedingen te letten, dus kortingsacties op lego etc en dan online op zoek naar de goedkoopste winkel. Scheelt soms wel eens 25 euro op een legoset van nieuwprijs 60 euro. Onze kids zijn ook beide rond sint/ kerst jarig, dat is weleens lastig. Voor verjaardag krijgen ze 50 euro, maar het kan dan best dat ze dan iets van 60 krijgen en dan voor sint iets goedkoper. Ze snappen toch nog niets van de prijzen...
Hihi, thanks, wist ik al maar ik ben al helemaal rond voor dit jaar. Misschien voor anderen een tip! Bij kruidvat as woensdagavond 2e speelgoed halve prijs! Zo zijn er op dit moment heel veel kortingsacties.
Hier geen budget, maar zitten nu op 40 euro per kind. Dat zijn 4 schoencadeautjes en 3 cadeautjes op pakjesavond. We maken het nooit te gek, vinden we niet nodig en de kinderen trouwens ook niet. Ze spelen nu al een uur met een doosje tampons .
Zit nu rond de 100 euro per kind, komt mede doordat ze (samen) een keukentje van Ikea krijgen, welke al 90 euro kost.
een euro of 15 tot 20 denk ik, hij is nl de 24ste ook weer jarig, tis allemaal al duur genoeg. gelukkig snapt hij nog niet hoeveel iets kost. tevens word hij verwend door opa`s en oma`s van beiden kanten. dus hij zal niets te kort komen.