Wie wil mij helpen? Dat zou heel fijn zijn want ik ben het spoor bijster. Ik dacht ik ga na mn curettage is een kaartje bijhouden in de hoop dat ik een eisprong zou ontdekken...dat lijkt gebeurd zo'n 14 dagen geleden. Nu is mn temp vrij constant hoger gebleven rond 36.9/37.0 en nu 2 dagen op 36.7. Eergisteren en woe (sorry voor details) heb ik een beetje (licht) bruinige afscheiding gezien. Vanmorgen voor de zekerheid zw.test gedaan, negatief. Ik had gelezen dat je bruinig niet als menstruatie 'mag' rekenen..is dat zo? En hoeveel dagen duurt een innestelingsdip meestal...ik s dacht maar 1 dag..toch? Mn temp zit nog wel boven coverline, bestaat dan toch nog een kans dat ik ondanks de daling toch later nog positief zal testen? Ff is nl niet zeker van eisprong dag. Sorry voor het lange verhaal dat het is geworden, maar weet niet wat ik moet denken. Hoop dat mn ff link werkt om evt mn kaartje te bekijken. Super bedankt voor het lezen en hopelijk ook kunnen beantwoorden van al mijn vragen Super bedankt
Ik persoonlijk denk dat helaas je ongi eraan zit te komen meid. Gezien je kaartje denk ik dat FF je ei op de goede dag heeft staan en je zit nu op 16dpo. Dat in combinatie met een dalende temp en wat bruine afscheiding klinkt niet goed helaas. Bruine afscheiding is inderdaad nog geen ongi, dat begint echt bij helder rood bloed. Ik hoop dat ik het helemaal fout heb natuurlijk ,maar dit is wat ik nu op het moment zie.
Ik ben het met esther eens... Zo begint het bij mij ook.. Ik zou morgen afwachten... Maar ik vrees het ergste.
Dank je wel ladies voor jullie reactie! Na alles wat ik lees dacht ik ook dat m`n menstruatie er aan zat te komen..maar tot op heden nog niets. Liever dat dan niets..dan weet ik dat mn lichaam weer werkt. Wellicht was mn eisprong toch later en dus menstruatie ook...daar hou ik dan maar vertrouwen in. Hebben jullie wel eens gehoord dat je wel een eisprong, maar geen menstruatie hebt (terwijl je natuurlijk niet zwanger bent..haha ) Jullie succes met zwanger worden!!