Nou helaas net ongesteld geworden.. (zat erop te wachten gister omowit getest) Vanaf komende maand wil ik serieus met de ovulatietesten bezig gaan. Maar ik kan wel wat tips gebruiken. Wanneer starten? (Zie hieronder mijn cyclus) Welke testen? (Ik dacht aan sensitest) 1 of 2 x per dag? Alvast bedankt!
Ik zou vanaf dag 11 gaan beginnen en gewoon 1x perdag rond 11 uur. Zodra hij al heel donker wordt (maar nog niet posi) dan 2x per dag testen Ik hoor goede verhalen over de zwanger en kids ovutesten. Die schijnen goed te kunnen knallen. Maar dan geen zwangerschapstesten erbij bestellen want die geven heel veel valse strepen
Ik zou dan ook op dag 11 starten met 1 keer per dag testen. Uitgaande van je kortste cyclus zou je dan op dag 13 tot 15 positief kunnen testen. Zou dan ook 2 keer per dag gaan testen. Ik ben super fan van sensitest, goedkoop en altijd goed mn ei kunnen vinden.
Ik ben ook positief over de sensitest. Ik begon zelf op dag 8 maar meer omdat ik bank was om mn ei te missen. Mijn cursussen waren rond de 30/31 dagen.
Inderdaad dag 11 beginnen. Zelf zwanger en kids dipsticks gebruikt, vond ik wel duidelijk wanneer deze positief was
Ik gebruik zwanger en kids. Super fijn! Ik heb een langere cyclus dan jij maar ben al op dag 10 begonnen. Gewoon omdat ik het leuk vind