Een laat ei is een late NOD?

Discussie in 'Zwanger worden' gestart door klavertje44, 26 nov 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. Miepie80

    Miepie80 VIP lid

    6 mei 2007
    8.101
    4
    0
    Ddees, als je LF (periode van eisprong tot ongi) te kort is, krijgt het eitje niet genoeg tijd om in te nestelen :(. Als het volgende maand weer zo kort is zou ik zeker even naar de HA gaan. In principe moet je LF minstens 10 dagen zijn heb ik begrepen, dus er moeten minstens 11 dagen zitten tussen je +test en begin van de bloeding. Succes!
     
  2. klavertje44

    klavertje44 Bekend lid

    31 jul 2007
    648
    0
    0
    Ja dat klopt, ik heb dit ook vaker gehoord ja. Anders heeft t eitje geen tijd om zich in te nestelen.

    Maar vanaf wanneer reken je je lf? Ja vanaf je eisprong maar vanaf je de eerste positieve ovu test hebt? Of een paar dagen daarna?
     
  3. Ddees70

    Ddees70 Fanatiek lid

    14 okt 2007
    1.247
    0
    36
    Noord-Holland
    ik heb deze keer iets geks
    op dag 20 positieve ovu test na 8 dagen licht roze bloed zo om de dag en nu weer 7 dagen verder echt menstruatie bloed moet ik nu vandaag als 1 dag van de nieuwe cyclus of 7 dagen terug als 1e dag nemen?

    als ik vandaag aan houd dan klopt het wel beter in de cyclus, want dan is het 15 dagen na positieve ovu test

    ik snap er nu niks meer van, dit is de 3e keer na het stoppen van de pil
     
  4. nony

    nony Fanatiek lid

    4 mei 2007
    3.308
    241
    63
    nh
    Ik zou vandaag als 1e dag nemen,
    het is na het stoppen met pil nog wel eens
    van slag....
    Succes ermee!

    LIEFS nony
     
  5. Chantico

    Chantico Niet meer actief

    Jep, ik reken ook nog nergens op.
    Ik tempte netjes vanaf het begin van mijn cyclus, maar bleef de hele tijd laag. Daar baalde ik op den duur zo van, dat ik ermee ben gestopt. Na een paar dagen toch weer begonnen en toen was mijn temp dus omhoog gegaan.
    Ergens in die dagen had ik dus een eisprong gehad, maar ik weet niet precies wanneer. M'n NOD is ergens tussen vandaag en 3 december, dus ik moet ook nog even geduld hebben.
     
  6. lovewinnie

    lovewinnie VIP lid

    13 jan 2007
    16.251
    790
    113
    tilburg
    bij mij zat er standaard 11dg tussen ei en nod ook als ik me eisprong later had
     

Deel Deze Pagina